1. 51.
    Bunlar genelde kendisiyle evlenmeyi zaten dusunmeyen kadına "ben evlenmiceeeeem"diye haftada iki üç kez vurgular.
    2 ... benim adim uzeda
  2. 52.
    Karşısındaki kızla evlenmeyi düşünmüyordur....
    Benim de abim 8 yıllık flörtü boyunca hiç evlilik düşünmedi genel olarak... Karşısındaki kız da kafası karışık, hazır değil diye kendini avuttu... Ben erkek tarafı olarak bu kıza, abim seninle şey geçiyor dedim... Abim beni bir gün annem ve babam yokken sıkıştırıp, aklını kendine sakla diye beni tehdit etti....
    Sonuç: tabi ki ayrıldılar... 5 ay sonra abim başka biriyle apar topar evlendi... Kız hamile de değildi... Zorla bu yeni kızı istemeye gittik....düğün yaptık...
    Yani evlenmeyi düşünmeyen erkek yoktur, seninle evlenmeyi düşünmeyen erkek vardır.
    Erkeğin verdiği mesajın alt metnini iyi analiz etmeli ki.. Sonra varsayımlarla hayal kırıklığı yaşamayın....
    20 -4 ... hostesgorunumlupilot
  3. 53.
    kesinlikle düşünmüyorum türkiye şartlarında hayır.
    3 -2 ... sarfiyatsiz ampul
  4. 54.
    Evlenip evliliğe alışamadım diye ağlayıp sağa sola gözü kayan erkekten daha mantıklı olan erkektir. En azından ne isteyip istemediğinden emindir.
    11 ... sufferinq
  5. 55.
    Öyle bir erkek yok. sizinle evlenmeyi düşünmeyen erkek vardır.
    3 ... hepbirsonbahar
  6. 56.
    Fakat Cinsellik düşünen erkektir.garip.
    1 -5 ... loveneverdies
  7. 57.
    Cinsellik düşünmeyen erkek diye bir yaratılış yok maalesef. 5 vakit namaz kılan hacı deden bile en az 55ine kadar her gün düşündü bunu.

Evlilik düşünmeyen erkek vardır tabi. Şahsen allah esirgesin.
    1 ... bu da mi
  8. 58.
    38 yaşındayım ve evlenmeyi düşünmüyorum. evlenenlere saygım var sonuçta her insan hayatta kendi yolunu bulmalı ve o yönde ilerleyebilmeli. benim yolumda böyle olabilmeli.
    2 ... crouch kimdir lo
  9. 59.
    karı dırdırı
    çocuk zırıltısı
    geçim sıkıntısı

offf! bir de bunların akrabaları, örf ve adetleri vesaire vesaire.

şöyle bir etrafındakilere bakıyorum da, hiç çekemem amısına koyim.
    1 ... vasat bir yazar
  10. 60.
    Cinsellik ile evlenmek aynı şey değildir evlenmek sorumluluk gerektiren para gerektiren birşeydir. aralarında olduğum erkek grubudur. evlenmeyi hayatta düşünmüyorum çünkü sorumluluk almam. hayatımı başkası ile paylaşmam.
    1 ... sam4915