1. 91.
    cinsel yönden bitik muhtemelen gay
    erkeklerden biridir. sağlıklı erkek evlenir
    siki kalkmayan ibneler tırı vırı yapar. evet..
    1 -4 ... payback
  2. 90.
    Milyonda bir biri çıkarsa olur, olmazsa umrumda bile değil. Son 1.5-2 senede bundan kadın olur diyeceğim tek bir kadına rastladım.
    -1 ... siggurd
  3. 89.
    bekarlığa ve özgürlüğe alışmış erkektir. çok ta şeyimdedir. isteyen evlensin isteyen evlenmesin. bir de bunlara dil döken tipler vardır. ne kendini yoruyorsun kardeşim. ne halt yerse yesin.
    2 ... oguzhandroid
  4. 88.
    Evlenmeyi düşünmezler, evlendikten sonra çocuk yapmayı düşünmezler. Sonra ne mi olur? Bebek hayatlarına geldikten sonra tek tek ayak parmaklarını bile severler. inanmayın bu istemiyoruz laflarına.
    4 -1 ... bensonubaslangicyaptim
  5. 87.
    yumurta bile kıramayan, buna karşın görkemli bir düğünü, kendi ailesine yakın bir evi (üstelik sıfır eşyaları ile) isteyen, çalışmayan, çalışsa da kazandığı para kendi parası olacak olan, bazıları evlilikten ziyade nafaka denen erken emeklilik maaşı peşinde, zora-zahmete gelmeyen kadın-kız milletinin kendi yarattığı erkek türüdür.
    4 -1 ... akillipetro
  6. 86.
    20-30 yaşında evlenmiş erkekleri gördüğümde kusasım geliyor. Hayır bir erkek kendine bunu neden yapar? Şahsen o yaşta biriyle evlenmem. Evlenenleride anlamış değilim.

Evlenmeyi düşünmeyen erkek çekicidir net.
    2 ... xmockingbirdx
  7. 85.
    En sevdiğim erkek modeli..
    Bu yaşıma kadar evlenme düşüncesi olduğunu açıkca belirtenden hep soğudum, demiştim galiba, bende garanti olmaya hazır erkeği çekici bulmuyorum, aynı şekilde hiçbir erkekte garanti olmaktan da hoşlanmıyorum ..
    Her an gidecekmiş gibi duranı pek bir severim çünkü her an gidebildiğim için adaletli olmak isterim.
    Çok adil ve merhamet sahibiyim.
    2 -3 ... hostesgorunumlupilot
  8. 84.
    Kadınlar için hiç bir zaman ideal sevgili tipi olamadım. Hiç bir kadın tarafından arzulanmadım. Fakat, 30 yaş civarına gelince ideal koca tipi oluverdim bir anda. Arzulandıgım veya istendigim için değil istedikleri erkeği bulamayan kadınlar 'napalım elimizde bu kaldı' diye düşündüğü için. iş,güç,sağlık var, serserilik yok. Onlarda haklı. O yüzden benim de aralarında bulunduğum gruptur.
    5 ... con makleyn
  9. 83.
    Kadinlardan nefret eden erkektir.

Erkeklerle evlenmeyi de yasalar kabul etmiyor.
    1 -1 ... bundy nin kirik kalbi 2
  10. 82.
    evlenmeyi düşünen erkeğe göre çabuk evlenme ihtimali daha çoktur. erken evlenmek de kötü, çok geç evlenmek de. ben bekarım ama şöyle düşünüyorum. evlenmek, daha çok ilerisini düşünmek için getirilmiş bir birliktelik. yani belli bir zaman dilimini evliyken, bir şekilde sürdürebilir olarak geçtikten sonra anlaşılıyor galiba. yalnız kalmamanın en kolay yolunu bulmuş gibi. belki de en iyi aile olanını.
    9 ... en asaletli duygularin adami