1. 1.
    Bir ilişkiye 2+ yılını ayırmış kadınların haklı serzenişi. O da yoluna bakacak olmuyorsa başkasına bakacak.
    3 ... chesarasara
  2. 2.
    2+ yılını harcamışsa başımın üstüne koyar ellerini öperim o kadının.

Şimdiki kızlar ruh hastası reSmen ya da bana denk gelenler diyelim, daha iki ayını doldurmadan ilişki bu tarZ serzenişler başlıyor, ulan daha elim eline yeni değmiş doğmamış çocuklarımızdan bahsedeni gördüm, hamile kaldı sandım amk ahah. Lol.
    3 ... siyah alfabe
  3. 3.
    doğru zamanda söylenirse, alınacak yanıt, her iki tarafın da kurtuluşu olur.
    3 ... monk of monkmountain
  4. 4.
    ulan şimdi açtıracaksınız ağzımı ondan sonra yine ben kötü olacağım.

bu türk kızlarının çoğunda iş yok amk. hepsi ağız birliği etmiş gibi sorunsuz erkek isterük diyorlar.

türkiye’yi bırak dünya da sorunsuz erkek yok bir kere hangi kafayı yaşıyorsunuz olm siz? yani o kadar yüz göz oldum ki çoğunuzla hemcinsim gibi görmeye başladım yıkık hallerinizin sonucunda.

eş olarak görmek istediğiniz erkeğin sorunları olacaktır, psikolojimiz sapasağlam olmak zorunda değil amk. sen sözlerinle, verdiğin akıllarla, yaptığın yaşam koçluklarıyla o erkeği şahlandıracaksın yeri geldiğinde, sevginle desteğinle iyileştireceksin, ona iyi geleceksin.

geldiğiniz gibi evliliği dayıyorsunuz burnumuza daha tanımadan, ulan sen daha benim yüreğime dokunmamışsın, ruhuma iyi gelememişsin, içimi okşamamışsın ha senin sorunların varsa da erkeğine bok atmayacaksın arkadaş bu adam sorunlu diye, asıl sensin sorunlu bok böceği.

kusura bakmayın kızlar sizi tenzih ediyorum ama cidden yıldım bu sizin hemcinslerinizden. umarım anlatabilmişimdir derdimi.
    ... siyah alfabe