bugün

arkandan ben geliyorum.
Ben de evlenmeyeceğim. Bana sunulan genlerin evlenip çocuk yapsam bile çocuğuma bir faydasının olmayacağı kesin, bana olmadığına göre öyle. Atalarım fazla yıpratmış kendini. Artık bir son vermek gerekir bu kombinasyona diye düşünüyorum. Kendime güzel de bir ölüm seçtim, bir aksilik olmazsa benden keyiflisi yok. Şimdilik antidepresanla yalpalayarak devam ediyoruz yolumuza. Belki bir hayal seçersem kendime şöyle havalısından, her şey düzelir kim bilir.
evliligi gerekli gormuyorlardir.
beni de listeye ekleyin.
Ben evlenmeyeceğim. Evlenmek ne lan, evlilik nedir. Ben zaten evi otel gibi kullanıyorum uyumak için sadece. Bir de hayatıma bir insan mı sokacam. Hadee al başına belayı. Her kararına biri müdahale edecek. Sonra çocuk meselesi falan var. Kendime bakamıyorum ona nasıl bakacam. Açıkcası evlilikten iğreniyorum. Gelmişim 25 yaşıma ne evliliği lan. iğrenç iğrenç meseleler bunlar. Evlenen insanda gram akıl yok.

Edit: "evlenecek"miş. Bok evlenirim.
Yerimi ilk sıralardan almam gereken liste. Zira bebek için düşünüyordum ondan da geçtim sayısız var muhtaç, çocuk kurumlarında. En temizi, boşuna dememisler bekarlık sultanlik.
BiRi DE BENiM.
Evet evlencem beğenirsem bir kaç kere daha yaparım.
koca bulacağından asla ümidi olmadığı için kendini telkine ve mantığa bürümeye gidip ''övlülük nö yo'' şekil savunma yapan insan tepkisidir.
benim diyorum. genede büyük konuşmamak lazım.
Kimse için değil, sadece kendisi için yaşayacak sözlük yazarları..
(bkz: ben)
an gelir biri çıkar karşına nutkun tutulur. işte dersin budur yani. fakat herkes için aynı şeyler geçerli değildir. dikkat et o yüzden beyaz atlı prensini / yada prensesini beklemekle ömrünü geçirebilirsin. kimi uyanık davranır elini çabuk tutar beklemeyi sevmez. illaki seçer birini, çala kaşık daldırırsan ne çıkarsa bahtına der erkenden evlenir yuva kurar.

hayırlısı olsun demek gerek. tercih bizim gibi görünse de seçenekler sınırlıdır aslında hayatta.
büyük konuşarak ters tepmesini bekleyen yazarlardır. şuraya asla diyim de başıma gelsin mantığı vardır. evet saçmaladım.
yazarların birbirini trollediği konu gibi duruyor fakat asıl yürüyüşler sabah 03:00 itibari ile başlar bunlar sadece ısınma turları.
ben. ama evlenemeyecek sözlük yazarı denirse bana daha doğru olabilir.
bir elin parmağını geçmez sayıları. buraya evlenmeyeceklerini yazan gençlerin yarın öbür gün patır patır düğün yeri nişan alışverişi bakarken göreceksiniz.
Benimdir. allah korusun lan evlilik falan hiç kafam götürmez ben böyle mutluyum, kalklıpta koca dır dırı çekemem bu yaştan sonra.

Not: annem görmesin bunu yeminle saçımı başımı yolar.
Kafama göre bulursam düşünmem basarım(nikahı) evet.
bakın görün, hepimizden önce evlenecek sözlük yazarlarıdır.
bence de bazı insanlar evlenmesin. sonra ürüyorlar falan. gerek yok.
evlenmeyecekse bunun en büyük sebebi daha yaşı küçüktür.

bın ıvlınmıcım!

o yaşta evlenme zaten. çocuk geline hayır!
yazın beni oraya.
ben.
bu turkiyeye cocuk getirmem hele ki berkecana maşa olucak cocuk yada pelunsuya tapacak çocuk hiç getirmem
beni de yaz. evde kaldık amk.
Şimdilik düşünmüyorum en az bir on yıl için.Daha işe başlamadım ne ara para kazanıcaz ne ara hayata düzene sokucam da evlenicem.Ohoo.
Benim Himalayalarda kendime yaşam kurmak gibi bir fikrim var.