1. 1.
    evlenmek için gerekli ekipmanların sağlanması ve prosedürlerin yerine getirilmesi için katlanılacak maliyettir. kişiden kişiye yöreden yöreye değişir ama türkiye ortalaması istemeden gerdeğe kadarki tüm maliyet yaklaşık olarak 30 bin tl dir.
    10 ... dis guclerin oyunu
  2. 2.
    uzun süre bekar bırakacak maliyettir.altından kalkılmaz lan.yatırım gibi düşünürsen o ayrı tabi.
    3 ... steven
  3. 3.
    beyaz eşya 10 bin.
    yatak odası 11 bin.
    takı set falan filan en az 16 bin.
    nişan elbisesi kuaför falan 6 bin.
    düğün 40 bin.
    balayı 5 bin.
    anlayacağınız bu parayla gidip ukraynada hayatınız boyunca free sex yapabilir ve üzerine uzun bir süre sadece tatil yaparsınız.
    24 -7 ... skinny kot giyen kamyoncu
  4. 4.
    her seferinde vayyy amk dedirten ve sonrasında o para ne ezilirdi bea ile tamamlanan maliyet hesabı.
    5 ... theucanpanda
  5. 5.
    En az 40 bin cash parasız bu işin altından kalkılmaz efendim.
    2 ... kayra han
  6. 6.
    Genelde erkeğe giren maliyettir. eşitlik ya, hıamına.
    21 -1 ... orfoz
  7. 7.
    insanoğlunun mallığı ve kızların kezbanlığı ile sürekli artan. Amk önceden evlenenlere yardım olsun diye düğün yapılırmış şimdi düğün yapan damat 5 yıl borcunu ödüyor.

Sike sürecek akıl yok amk memlekette.

Bir de: sonuçta bunu hayatım boyunca bir kere yaşayacağım"cı salaklar var. Lan amcık neyse daha fazla sövmek istemiyorum.
    12 -1 ... tembel adam
  8. 8.
    hakı bokunu yaklaşık olarak bile ödemeyen maliyettir.

Hayat boyu erkeğin her şeyine karışacak, durduk yere tripleriyle insanın canını sıkacak, ilgi budalası kadın edinmek için harcanacak hiçbir kuruş değmez.

Kızın ailesinin "şu kadar altın takacaksınız" demesi yetmezmiş gibi, kız da "babamın verdiği hayatı verebilmen lazım" der, üç kuruşluk keyfinizi de kaçırır.

Ulan adam sana babanın verdiği hayatı belki veremiyor ama, kıymet bilmez olduğun halde, hayatını veriyor. Daha ne istiyorsun?
    5 -2 ... yesar
  9. 9.
    gözümüzü korkutmayın. 10 bin tl ye ev eşyaları alınır, 10 bin tl ye de mahalle düğün salonları kiralanır ve takı alınır. ama şahsen ben düğünümü havuz başında yapıcağım için bu masraflar üzerine 10 bin daha koyuyorum.
    -3 ... romabirgundekurulmadi
  10. 9.
    ortalama 50000- 60000 tl dir.
    ... quartalisma