bugün

Sanırım Carl sagan dünyada toplam 6500 astronom ve astrofizikçi olduğundan bahsetmişti. Türkiye şartlarında astronom aramak samanlıkta gram altın aramaya benzediğinden mütevellit yola çıkarak evde kalacağımı bildiriyor, bilimle ilgilenen beyleri saygıyla selamlayıp bu başlıktan da defoluyorum efendim.
Ayrıca ne bu beyaz yaka merakı? Az ilmi bilgisi görgüsü olan birini bulun diplomalı eşeklere kalırsanız 1 aya kalmaz boşanırsınız hanımlar
(bkz: döşemeci)
en azından renkli bir gece hayatınız olur.
Mesleğe göre erkek seçecekseniz sizler için en iyisi jigolo olurdu herhalde.
Sen şoförsün dediler kız vermediler laf olsun diye demiyorum haa yaşanmış gerçek olay.
dolandırıcı.
Biriniz de özel kuvvetler dememiş biz yavaştan gidelim.
Edit: bu eksileyenler foşikler herhalde.
Avukat istiyorum ben.
Jinekolog, plastik cerrah, kuaför.
Kumarbaz ,haydut, kovboy, gangster, spiderman.
Endüstri hariç tüm mühendislik okuyanlar. Tuttukları tek el kendilerininki amk
turist rehberi.

hem gezdirsin, hem anlatsın, hem de kazansın...
Size ne lazım, elimde olan meslekleri sıralıyorum;
-uçak teknikeri
-ekonomist
-baterist
-barista
-pizzacı
-amele
-muhasebeci
-müzik öğretmeni.
Nikah memuru.
Torbacı.

Madem herşey para nereden geldiğini sorgulamamak gerek.
tabii aq ziraat nühendisleri piç dimi.
Doktor iyidir yada bir Subay.
Kaldırım mühendisi (bkz: ben) şaka şaka, evleneceğiniz insanları mesleğine göre mi seçeceksiniz be pislikler? Sizinle uyumlu, sustuğunuzda, konuşacak bir şey olmadığında bile sıkılmayacağınız biriyle evlenin.

Bugün de sözlüktekileri eleştirdim çok şükür. Yarına allah kerim.

Edit: dişi homo sapiens sapienslerin yazacağı başlığa biz erkekler yazmışız. Çok ayıp.
makine mühendisidir.

fakat ikna etmek için doktor yada öğretmen olmalısınız hanımlar.
En az (sizin gibi fakirleri düşünerek oldukça düşük tutuyorum miktarı) 10 bin tela maaş alan herhangi bir mesleğe mensup erkekler olabilir, farketmez.

Aman Asgari ücretli olmasın da. Hayır hergün soğan kırıp tarhana içmek istemiyorum. Zira aylık kozmetik masrafım asgari ücreti hayli geçiyo.