1. 1.
    En az (sizin gibi fakirleri düşünerek oldukça düşük tutuyorum miktarı) 10 bin tela maaş alan herhangi bir mesleğe mensup erkekler olabilir, farketmez.

Aman Asgari ücretli olmasın da. Hayır hergün soğan kırıp tarhana içmek istemiyorum. Zira aylık kozmetik masrafım asgari ücreti hayli geçiyo.
    8 -16 ... essy
  2. 2.
    makine mühendisidir.

fakat ikna etmek için doktor yada öğretmen olmalısınız hanımlar.
    4 -5 ... onur 55
  3. 3.
    Öğretmenlik kesinlikle.
    -6 ... selia
  4. 4.
    Kaldırım mühendisi (bkz: ben) şaka şaka, evleneceğiniz insanları mesleğine göre mi seçeceksiniz be pislikler? Sizinle uyumlu, sustuğunuzda, konuşacak bir şey olmadığında bile sıkılmayacağınız biriyle evlenin.

Bugün de sözlüktekileri eleştirdim çok şükür. Yarına allah kerim.

Edit: dişi homo sapiens sapienslerin yazacağı başlığa biz erkekler yazmışız. Çok ayıp.
    12 -1 ... david gilmourun parmaklari
  5. 5.
    Doktor iyidir yada bir Subay.
    2 -8 ... catwiz
  6. 6.
    Pilot ama thy da filan olabilir. Asla öğretmen olmasın kimse 3 gün evde adam kahrı çekemez sonuçta evde konken partileri kısır günleri yapıyoruz. Buzdolabının üsťune haftalik 10bini bırakıp cekilebilir.
    6 -3 ... mrltln
  7. 7.
    10 bin lira benim mazotuma yetmez!
    1 -1 ... huzuru kendi icinde bulan adam
  8. 8.
    tabii aq ziraat nühendisleri piç dimi.
    1 -1 ... nobody s
  9. 9.
    eğer kız olsaydım hiç acımaz bi kaçtane doktor ayartırdım biri olmazsa diğeri olurdu hatta öğrenciysem fakülte kantininde pusu kurar sabah, akşam ayrılmazdım boru mu lan bu doktor amk doktor.
    2 -1 ... osmannaga
  10. 10.
    Samuray.
    Katanası var,onurlu da olur.
    4 -2 ... kitsune youkai