bugün

evlenmeli ama bir bekar gibide hayatına devam etmelidir. böylece hem evlenmiş aynı zamanda yaptığı bu tutumdan dolayı tekrar bekar kalmış olur.
"bir bilene mi danışmalı, bu kız sanki bir buzdolabı" diye devam edilip, ali desidero'ya bağlanabilecek söz dizileri.
mahmud ahmedinejad'a göre evlenmeli hem de 16'sında! vay be..
--spoiler--
EVLENIP BALAYINA GIDECEGIME, BEKÂR KALIR ALAYINA GIDERIM.
--spoiler--
Fahr-i kainat efendimiz şöyle buyurmuştur:
"Evlilik dinin yarısıdır, kalan yarı içinse Allah'tan korkun".
evlilik arefesindeki şahsın kara kara düşünüp kendine sorduğu sorudur.
- 2*2:4 bunuı tartışıyor muyuz?
- Tabii ki hayırrrr.
- O zaman evlenmek de deymiş oturun oturduğunuz yerde, dertsiz başınıza dert mi arıyorsunuz?
hangisi seçilirse seçilsin.
"hassiktir ya bu mu lan evlilik bekar mı kalsaydım ki?"
veya tam tersi cümle kurulması kaçınılmazdır.

bildiğimden değil ama kızları biliyoruz abi. varlıkları da yoklukları da...
2 aylık evli bir dişi olarak; evlenmeli.
Zamanı gelince uygun bir eş adayına sahipse kişi tabii ki evlenmeli..
hem evlenmeli hem de bekarmış gibi bir hayat yaşamalı.
ikisinide yapmamalı.
erkeğin hayatındaki en zor karardır.
--spoiler--
evlenmek yemek siparişi vermeye benzer. menüyü en ince detayına kadar incelersiniz, düşünür, düşünür, kararınızı verirsiniz. Yemek geldiğinde ne kadar lezzetli olursa olsun yan masadaki yemek daha çekicidir.
--spoiler--
evlenmemiş ama adımlar atan bir bey olarak:

evlenmelidir efendim. ama kimle. gerçekten sevmeden, tanımadan yapılan bir evliliğin sonu malesef hüsran oluyor. evleneceğiniz kişiyi tanımalısınız. tam tanımak mümkün değil elbette. aynı evde yaşadığınızda tanıyacaksınız. ama mutlaka evlenmeli. her sabah onun kokusuyla uyanmak kadar güzel bir şey var mı acaba? o günleri sabırsızlıkla bekliyorum.

düdüt: bunda kötüleyecek bir şey bulan arkadaş mükemmelsin.
bekara karı boşamak kolaydır, bekarlık sultanlıktır ama şartlar oluşursa evlenilmelidir.
Yaş 26 ya giriyor bir yandan manyak mısın oğlum ne yapacaksın evlenince ye iç gez diyorum bir yandan da ulan yanlız kalmak istemiyorum bir an önce çoluk çocuğa karışayım diyorum. iki tarafta yüzde 50. Bilemedim.
ömürboyu hiç kimse çekilmez.
Evlenmeli.
Evlenebiliyorsan evlen, evlenemiyorsan zaten bekarsın. *