bugün

Evlenip gezin daha güzel.
her limanda bir sevgili bulup saatlerce sevişmekle tadı çıkarılabilecek, farklı kültürleri tanımaya ve insanlarla tanışmaya yardımcı olacak hareket.
Daha önceden yazmıştım. Yalnız tadı olmaz dünyayı, dünyam yaptığınla gezmek en güzeli. Tüm dünyaya iz bırakmak.. ya da en azından el ele dolaşılan her sokakta...
Dünyayı gezebileceğini düşündüğün insanla zaten evlenirsin.
kafa bi kadın bulup, evlenip de dünyayı gezmek de var. en güzeli o olur.
fikirler değişiyor gençler. troll vari bir başlık olmasına rağmen yazacağım.

genellemelerden kaçınarak düşünürsek eğer, paylaşmanın hazzını bir kez aldığınızda tadı damağınızda kalır. evlenmek her ne kadar hapsolmak gibi düşünülse de dünyayı gezmek özgürlük gibi olsa da eğer gerçekten ortak payda da buluşabildiğiniz bir insanla evliyseniz sevgili ile ( ne yani insanın eşi sevgilisi olmuyor mu? ) patates yemek bile güzel gelir.

belki de evlenmek iki kişilik yalnızlıktır sevene ve dünyayı onunla gezmektir güzel olan.
Evlenince dünyanın kaç bucak olduğunu görüyorsun zaten dostum, yorulmana gerek yok.
burada evlen karınla/kocanla gez diyenlere inanmayın. gezesiniz varsa alın sırt çantanızı gezin.
evlen, ev tut, akraba ziyareti bayram seyran, çoluk çocuk derken emekli olursunuz.
Daha çok mutlu olursunuz.
ben evlenmek yerine bmw almak şeklinde düzenleyerek uygulayacağım.
zira birinden birini seçmek zorundayım. ya ev kredisi ya bmw.
gereksiz masraflara girmeden yapılan bi evlilikle ikisini de yapmak mümkün. millet bi düğün için 5 yıl borç ödüyor mk. bi tek belediyeye nikah randevusu için para öde gene evlisin. başka masrafa gerek yok valla.
ilber hoca'nın tavsiyesidir. evet
görsel
Aklı olanların yapacağı mantıklı iş.
ikisi de aynı kapıya çıkar: evlenenler de dünyanın kaç bucak olduğunu görüyor.
bilmiyorum ama yani sevgiliyle veya sadece nikah ile evlendiğin hiç bir masraf yapmadığın biriyle dünya turuna çıkmak isterim.
mantıklı bir hareket.

peki sürekli birlikte mi gezeceğiz ? çünkü en fazla hadi birkaç gün beraber takılırız sonra ben başkasıyla takılırım yani. öbür türlü hep onun yüzünü göreceğim çünkü, bu çok sıkıcı.
Evlenmeden dünyayı gezen ben, cok yorucu olduğu için evlendikten sonra ancak esimin istediği ülkeleri gezebilirim.

Bi daha o tempoya giremem maalesef...
evlenin ama düğün yapmayın. düğüne harcadığınız parayla dilediğinizce gezin.
Çok mantıklı bir durum.

Kafa dengi biriyle neden olmasın?

Binlerce lira borca girip dört duvar arasına hapsolacağıma dünyayı gezer, farklı kültürleri tanırım.
30 luk kezo itemi.

Sonuç, tabi ki elde mendil halay başı.
sade bir nikah kıyar yarimi de alır öyle gezerim. illa tercih etmemize gerek yok bir şeyleri ikisi bir aradayken de mutlu olabiliriz.
şüphesiz ki kimseye aşık olmadım bu güne kadar aşk bana göre değil o yüzde yapacağım yapabileceğim eylem.
eğer bunu yapan türk kadını ise, yediği nanelerin hesabı yoktur bunu bilin.
yurdum insanı(kadın erkek farketmez) cinselliğin afrikasında yaşadığı için, sınırları aştı mı, bacakları da açar. *aşkııaaam arkadan istemiyoruaaam* diyen kadın, threesome yapar, farkında olmazsınız.
çünkü bu millet seks manyagıdır, üstüne yabancı merakı eklenince(özellikle kadınlar), maşallah deliğin çapı olur 15 cm. Sonra evlenince der ki *aşkııaaam sen 2.sin*.

Benzer bir durum diğer ortadoğulu hatunlarda da görülebilir. iranlılar türkiyeye gelince sapıtır, faslı kadınların fransadaki lakabı *anal queen*dir, vs vs.

Dünyayi falan görmüyoruz yani, sikiş turizmi o direk.
Onu yerine şu daha iyi değil mi? Evlenip eşinle dünyayı gezmek.

Ama bunun için emekliliği beklemek ve o zamana kadar birikim yapmak gerek. Bir tırın olacak, tır minik bir eve dönüşecek, hem ev hem araba gibi kullanacaksın. Çok güzel be. Hayal işte.
en mantıklısı kadın yada erkek fark etmez evlenerek ömrünüzü belirli bir ülkede şehirde tükenmektense bekar olun özgürce gezin.