bugün

Evlenmek; Her geçen gün daha da zorlaşan hayat şartlarında ağır maddi yük altında ezilmenin yanı sıra bir de karı dırdırı çekmektir.

köpek sahiplenmeyi bu nedenle daha cazip bulmuşumdur hep. Misal Ben 30 yaşında birey olarak bekar evimde köpek besliyorum. Hem yalnızlığıma yoldaş oluyor hem de genel ihtiyaçların dışında çok fazla maddi yük yüklemiyor sırtıma.

Ayrıca köpekler hiç bir zaman ihanet etmez. Yeter ki sevmesini bilin.
görsel
Köpekle sevişemezsin bırak bu içi boş uğraşları hem düşmez böyle. Serin erkek ovvvv. 30 yaşında 31 cinin birinin versusu. Sen en iyisi soğuk bulgur besle evde.
Evlenmek yerine Köpek sahiplendim kafam raad. cebimde para da var. Daha ne olsun. Evlensem karı sömüre sömüre dumanımı attıracaktı. Üstüne bir de çoluk çocuk masrafı. Delimiyim lan ben. 15 kiloluk köpek maması 1 ay gidiyor başka da masrafı yok.

Herkese tavsiye ederim.
Köpeğe ilk başta para veriyorsunuz ama uzun vadede emin olun çok daha mantıklı seçim olacaktır. Evlenmek dert sahibi olmaktır. Bir kere geldiğimiz şu yalan dünyada karı dırdırıyla ömür tüketmek ne kadar mantıklı? Köpek iyidir iyi.
eve gelip yemek yiyip, yatıp kalkıp, işe giden bir insanla evlennek istemem, elit diyebileceğim insanlarla takılır ve eş seçimimi ona göre yapmak isterim, gerisi sahiplenmeye giriyormuş harbiden.
Kesinlikle kıyaslanabilecek bir durum değildir. Tek ortak noktası ikisininde karar vermeden önce tartmak düşünmek gerekir.