1. 1.
    Her ikisinide deneyip oyumu boşanmaya verdiğim versustur.
    1 ... outlaw torn
  2. 2.
    Ikisi de hukuki işlemdir.
    ... kitsune youkai
  3. 3.
    ikisini de denemedim ama boşanmaktır bence. evlilik hapishanede olmak gibi bir şeydir herhalde. boşanmak da serbest kalmak. boşanarak özgürlüğüne tekrar kavuşursun. onun için hiç evlenmemek en iyisi.
    9 -1 ... monte cristo kontesi
  4. 4.
    yaşlılığı düşünen yok .. tamam anladık dinçsiniz , gençsiniz, erkekler için vursam mermeri delerim modu , bayanlar için benden güzeli yok elimi sallasam ellisi tripleri, tüm bunları anladımda hiçmi yaşlanmayacaksınız mübarekler.
    1 ... hayta38
  5. 5.
    nafaka vermek döver.
    2 ... masklavi
  6. 6.
    evlenmek 1, bosanmak iki kere erkegin agzina sicar.
    2 ... efresiyabin hikayeleri
  7. 7.
    Yani çok sıkıntılı durumlar vardır falan evlenmedim nasıl bir şey bilmiyorum ama çok kolay bir şey gibi yansıtıyorsunuz. Babam bana oğlum bizim kitabımızda boşanmak yok ona göre evlen demişti.

Boşanıpta sonradan aynı kişiyle evlenen insanlar da var. ikisini de deneyenler fikirlerini sebebleriyle açıklarsa faydalı olabilir.
    ... bigbadtrip
  8. 8.
    Sevdiğin adamla evlenmek,
    Seni boğan adamdan boşanmak. ikisi de ayrı mutluluk sebebi, sizin elinizde hangisi var önemli olan o.
    8 ... cupcake jemma
  9. 9.
    Evlilikte 1 sene bilemedin 2 sene sonrA aşk filan biter işler rutine biner,kimi zorunluluktan kimide yürütebildiği için devam eder.edemeyenler boşanır vs.ama şu gerçekki evlenmek zor ve meşakkatli ayrılmak kolay ve basit.ayrılmalar bir hastalık virüs gibi yaygınlaştı.en büyük sebebi olana razı olmamak olamayacakları istemek..ha birde evleneceklere tavsiyem akıllı telefonu çöpe atıp tuşlu tlfn alsınlar.
    1 ... kalahari 1