bugün

Bayanlarda 20 erkeklerde 25.
28-32 arası evlenmek için, 32-35 çocuk yapmak için, diye düşünüyorum. saygılar.
60 yaş uygundur. o saatten sonra iki taraf da hiç bi bok yiyemez.
erkekler için 35 yaş ve üzeridir.

(bkz: ekek)
(bkz: evde kalmış erkekler kulübü)
Herkes için eşit olmayacak bir durumdur. Libido veya cinsel açlık kavramınıza göre değişen bu oluş bireyin kendini hazır hissettiği anda başlar. Ancak kişi kendini tabu ve dürtüsünü kısmen kontrol ederek uygun zamanı bulabilir. Bunun dışında her gördüğü kadına yangınlar içinde, her gördüğü erkeğe ateşler içinde bakan kızın direnmesi tamamen biyolojik eksikliktir. Nitekim evlenmek devlet kurmak değildir. Bir amacın surecidir. Kimse kendini elit görüp kandırmasin.
40-45 arasi .
çocuk yapacaklarsa çocuğun geleceğine göre hesaplana bilir. zira 35ve üstü yaşlar da evlenmek, sahip olunan çocuğun büyüdükçe ebeveynleri yaşlanması demek. kimse genç yaştayken ebeveynlerinin yaşlı olmasını istemez efenim.
kızlar için 23-30. erkekler için 28-35 iyidir.
26 bak baya net konuştum.
Umarım 55 falandır .
Gönüle ilk ateşin düştüğü yaştır. Şimdi çakdırtmayın yok 18 i tamamlamalıymış, yok iş ve güç sahibi oluncaya kadar beklemeliymiş ayaklarına.

En güzel evlilik iki kişinin gözlerini birbirinde açtığı evliliktir.

Eski kültürünüze geri dönün.

işte bu da onun ısbatı;

https://www.google.com.tr...aUVqzT4ccJEPYEfxn7fpz3HIg
erken yaşlardır yoksa araya zina girer.
Ölmeye ramak kala. Hayatınızı yaşayın.
23 üstü her yaş olabilir diye düşünüyorum. belli bir sayıya kitlenilmemelidir. ekonomik olgunluğa, karakter olgunluğuna ulaşıp hazır hissediliyorsa ve doğru kişinin bulunduğuna inanılıyorsa her yaşta evlenilebilir. 23 yaş altı pek tavsiye etmiyorum.
30+ idealdir, daha genç yaşta evlenenlerin %80'i boşanıyor...
30

Şu 20 nin toyluğu bi kalksın sonra yıpratın kendinizi.
29'dur. arayı bulalım, yaşayalım ve gönülde yapalım yaşıdır.
evlenmeyin.
bekarlık çok güzel.
istediğiniz gibi aşk yaşarsınız.
Doğru kişiyi bulduğun yaştır.

Ergenler atlamasın hemen, onları tenzih ediyorum. (bkz: tenzih)
Akıllı olun, ders çalışın, dil falan öğrenin.
29 kesinlikle.
olaya bir başka açıdan bakarsak eğer, diyelim çiftlerimizin gözünde evlilik bir yandan da çocuk sahibi olmak demek. o halde 35 yaşından sonra yavaş yavaş azalan doğurganlık, bebekte olası mutasyonlardaki artış falan filan işin içine giriyor.

uzatmıyorum diyorum ki çocuk için evlenilecekse 35 yaşını pek de geçirmemek gerekiyor. ama yaşam beklentisindeki artışla birlikte yakın zamanda bu sınıra da bir güncelleme gelir gibime geliyor.
(bkz: 30) fazla geç kalmayın sonra üzülürsünüz köftehorlar.
Duruma bağlı. Evliliği kaldırabilecek işin gücün olgunluğun varsa 18 de olur. Ama standartı 25 filan.
80'dir.
bence en ideal yaş 25. çünkü, hem genç hem olgun olunan bir yaş bana göre. en azından insan neyin ne olduğunun tam anlamıyla farkında oluyor.
güncel Önemli Başlıklar