bugün

başta ben olduğum kesindir. başımı bağlamak eşimle birlikte entry girmek istiyorum.
karmam 266, 1000in ustunde entryim, 150nin ustunde basligim var, baslik parasina yeter diye tahmin ediyorum. ikinci nesilim, sozlukte gun gormus gecirmisligim var. hayirli bir kismet ariyorum... saka lan saka, daha gencim istemiyorum evlenmek falan. *
(bkz: dest i izdivac programina katilabilecek yazarlar)
- önce bir hatun bulucam(bu en kolay kısmı hatundan bol ne var),
- sonra ona arkadaşlık teklif edecem (zor kısma yaklaşıyoruz)
- kabul etmesi için 40 takla atacam(benim için en zor kısım burası, elalem bu kısmı tereyağından kıl çeker gibi halledebilir ama ben, kabul etmeyecek ilk seferde adım gibi eminim, etse zaten gerisi kolay)
- red cevabı verecek verecek verecek(bir kere değil birkaç kere verecek), sonra eh bir kahve içeyim bari diyecek
- kahve içerken konuyu açacam ya "ben şu anda düşünmüyorum" ya "sen çok iyi birisin ama bla bla bla" veya "yok biz seninle beraber olamayız" diyecek

üüüfffff daha arkadaşlık kısmı var, sözlülük kısmı var, bunun kız istemesi var, nişanlılık dönemi var, evlilik hazırlığı var, sonrasında(eğer bu sorun çıkmazsa) evlilik.

ben daha "çıkma teklifini" aşamadım, neden bahsediyorsunuz siz ya???

yok yok bir daha böyle konulara entry girmeyeceğim, psikolojim bozuluyor yahu, zaten bozuk...
(bkz: sözlük beni evlendir lan allahsız)
yaşım henüz gelmemiştir zannımca. şu an için üniversite belası üzerimdedir. hoş, oku ya da okuma, bu devirde insana ne eş ne de iş bulunur kolayca ama yine de bir ümit işte. önce iş, sonra eş.
sözlükte entry girmekten sıkılmış, avuç içleri nasır tutmuş yazarlardır.
(bkz: bas evlen)
"konu neden yazarlardır burada?" diye insanı derin dü$üncelere gark ettiren ba$lıktır.evlenmek isteyen bir insandır, ve evet böyle de bir ba$lık açılabiliyorsa aranan*bir yazardır. aradıgını bulur mu bulmaz mı orası muammadır.

not: burda da mı sözlükten karı kaldırmak gibi bir icraat var yoksa?!
en kısa zamanda düzenlenecek olan uludagsozluk desti izdivac zirvesinin mimarları olan yazarlardır..
sözlüğün ortam bölümüne "evlendir beni sözlük" bölümünün eklenmesini isteyen yazarlardır.
(bkz: uludag sozluk evlendirme dairesi)
toplu sözlük düğünleriyle adından bahsettirecek yazarlardır.
(bkz: toplu nikah)
(bkz: bu mutlu günümü gördün ya sözlük daha ne isteyim)
kısmetini sözlükte arayan yazardır. (bkz: evlenmek isteyen çaylaklar)
ettikleri evlenme teklifinin karşılığını bekleyen, umutlarını henüz yitirmemiş yazarlardır.
bir kısmı burada deşifre etmiştir kendisini lakin aramızda epey sayıda bulunmakta onlardan. bir kısmı sevdiği ile kalan hayatını birlikte geçirmek ister bunların, bir kısmı askerden geleli yılları yünler sarmış kış geleli, aile baskısı, arkadaş ortamının tek bekarı** kalan kişi olmanın verdiği psikolojik etkiyle evlenmek istemektedir.

kendileri için ilerleyen zamanların hayırlı olmasını diliyoruz.*
gereksiz, boş işler peşinde koşan yazardır*
bedavaysa "ben de bir ev isterim" diye kosan yazarlardir.
(bkz: istiyorum ulan)

dostum ilk öğrenmen gereken şey, ulanlı cümle kurmamaktır.

(bkz: evlenmek istiyorum sayın sözlük)
(bkz: evlenmek isteyen elime mum diksin)
bekarlıktan sıkılmış belasını arayan yazardır.
evlenmek isteyen sözlük yazarlarıdır.
(bkz: zall la izdivaç)
(bkz: sözlükte temiz süt emmiş kız aramak)
son nesilse, gideceği başlık belli olan yazarlardır.

(bkz: dokuzlar örgütü)
şuan itibariyle "esra erol'da evlen benimle" izliyorlardır.
zamanı geldiğinde elbet.