1. 1.
  bakire misin diye sormam. çünkü bakirelik sadece vajinadan girişe bakar.

  ağızdan veya arkadan yemiş ama vajinadan yememiş olabilir. bunları da dikkate almak lazım diye düşünüyorum zira günümüzde bu şekilde yapanlar çoğalıyor.
  6 -2 ... true
 2. 2.
  kadın kadın gibi mi yoksa Sürtük gibi mi teşhisini nişanlılık evresinde koymak gerekir.
  kadın gibiyse bakire olmasa bile makul bir izahı vardır zaten.
  Sürtük olduğu su götürmez kişiye sormak ise enayiliktir.
  netice itibari ile (bkz: arif olan anlar)
  5 -1 ... ne olursun guzelim sevsem seni
 3. 3.
  sorulabilir. evleneceğin kadını az çok tanımış olacağından bakire olup olmadığını tahminle bile anlayabilirsin. lakin aşkın önüne bakirelik diye bir engel çıkmamalı zaten. birbirinizi çok seviyorsanız zaten birbirine otomatik güvenmiş oluyorsunuz ve böyle bir aşkın arasına bakirelik diye geçmiş çağdan kalma bir uygulamayı sokmaya gerek yok. zaten belki (bkz: #40023913) şuradaki gibi de olabilir. ama o kadının kendi özgürlüğü. kimse ona karışamaz.
  1 -2 ... the blade man
 4. 4.
  bakire misin diye sormak uygun olmaz. geçmişte sevgilin oldu mu olmadı mı diye sor olduysa o kızı siktir et. eğer olmadıysa evlen.
  3 -3 ... yoksul genc
 5. 5.
  ağızdan yemiş, arkadan yemiş, biriyle birlikte olmuş olmamış, bunlar iğrenç cümlelerden ibarettir.
  erkeğin kendisi her şeyi yapmadıysa bunları yapmayanı isteme hakkını kullanabilir. ama hiçbir şeyden geri kalmayıp, böyle birini isteme hakkı olduğunu düşünmüyorum.
  hayatlarımıza binlerce insan giriyor, binlerce duygu yaşıyoruz. bu hayata bi kere geliyoruz ve neden bu ahlak kuralları bir tek kadının yiyip yemediğiyle ölçülüyor? ya da neden bir kadın bir şeyler yaşamamalı? kadının duyguları, istekleri, arzuları söz konusu değil mi? neden kadınları rahat bırakmıyorsunuz?
  3 -4 ... kasimpatii