1. 1.
    Bu tür kadınlardan kesinlikle uzak durulmalıdır. Salak saçma düğünü yapma amacı, arkadaşlarına hava atmak içindir. ayıyla bile evlenebilir, kolay sıkılır ve aldatır. Gösteriş için bedenini satar.
    1 -1 ... kimseyi cekemeyen adam
  2. 2.
    Sevdiği kişiyle evlenmek için can atıyorsa normal olandır.
    2 ... depozitolupetsise
  3. 3.
    Herhangi biriyle değil de hayatında değer verdiği birisiyle evlenmek için can atıyorsa normaldir.

30 yaşına geldim çocuk yapmak için çok geç kalmak istemiyorum, sevdiğim insanla evim Yuvam olsun istiyorum.
    4 -1 ... hepbirsonbahar
  4. 4.
    Ben de bir an önce evlenmek istiyorum. Ama önce bazı şeyleri halletmem gerek.
    1 ... selia
  5. 5.
    sözlükte de çoktur. (bkz: selia) (bkz: essy)
    -1 ... ekonovich
  6. 6.
    şimdilik içinde olmadığım grup. Fakat 2-3 yıla ben de aralarına katılabilirim.
    ... azbirazmutlugibi
  7. 7.
    35 e yaklasan bir çok kız arkadaşımın olduğu durumdur..

Dağa bugün birine bir erkek olarak akıl verdim yapma dedim evde kalırsın dedim..
    1 ... gezdimgordumyenildim
  8. 8.
    can atma konusunda erkek ve kadının farklı olduğunu düşünmüyorum. Biz erkekler zaman geçtikçe daha seçici oluyoruz. Kadınlar ise zaman geçtikçe daha az kriterleri oluyor.
    20 yaşında bir erkek sadece fiziki güzelliğe bakarken, 25 yaşındaki erkek onun aklına zekasına da bakıyor. 30 yaşında ailesinin kültürünü de ekliyor 35 inde işin içine genetik de giriyor. Kadınlarda ise bu tam aksine...

Kıstas sıralamaları farklı olsa da...
    ... deli hasim
  9. 9.
    Evlenince ayrı evde kalabiliyor muyuz acaba? Sürekli aynı evde aynı kişiyle olmak biraz sıkıcı duruyor. Neyse o zaman gelince Düşünürüm.

Ha bu arada sevdiği biri varsa tabii ki evlenmek için can atar. Size ne yahu? Ama evde kalmış ablalarım nefes alsın yeter ilkesini bile benimseyebilirler. Falan da filan.
    4 -1 ... bilgisiz zeki