bugün

tez dudaklarına acı biber sürülesi sevgililerdir. * *
dudaklarından çivilenesicelerdir. *
lut kavminin ibnelikten dolayı helak edildiğini bilmeden gençlerimiz hakkında atıp tutanlar tarafından eleştirilen gençler..
dudakları kalındır kesin.
ben olsam ben de öperim...
özel hayatlarına saygı duyulması gereken sevgililerdir.

kimsenin özel hayatı kimseyi ilgilendirmez. bir çift diyordur ki biz karşıyız öpüşmeye, el ele tutuşmaktan ileriye gitmeyiz, inancımız geleneğimiz budur; kimse bu insanları bağnazlıkla geri kafalılıkla suçlayamaz. onların kendi inançları veya kişisel tercihleridir. veya başka bir çift evlenmeden birlikte yaşıyorsa, cinsel hayatları varsa kimse bu insanları kültürü yozlaştırmakla, ahlaksızlıkla suçlayamaz. bu da onların özgürlüğüdür. eğer bir inanç varsa ve bunun yapılması yasaksa zaten cezası çekilecektir. bu dünyada size yargılama hakkı düşmez. eğer yapılması yasak değilse de boşu boşuna yargılamak kimseye düşmez. bırakın insanlar kendi iradeleriyle yaşasınlar... size ne...
gözlerdeki sevgiyi dudağa taşıyıp, eylemlilik kazandırdığı andır...
(bkz: nerde öyle aşklar)
evlenmeden önce öpüşmezlerse, evlendikten sonra boşanma riskinin daha fazla olacağını düşünen sevgililerdir.

gerdek gecesi;

- eyvah öpüşemiyor
+ kahretsin öpüşemedim
- evlenmeden önce öpüşseydik şimdiye bu olmazdı işte
+ ya o zaman lüllüğümüz kalksaydı?
cinsel isteklerini onun bunun karısına kızına hallenerek gidermeye çalışan sapık ruhlu abazanlarla kıyaslanamayacak kadar ahlak sahibi kimselerdir.
(bkz: ben yaptım oldu)**
herşeyi bir an önce yaşamak isteyen sevgili tipidir.
kıyÂmet alÂmeti olan sevgililerdir. erkeğin, hemen halkın önünde 30 kere kırbaçlanması, kadının ise kızılay meydanının ortasındaki yeşilliğe gömülüp recm yöntemiyle öldürülmesi gerekir. böyle bir olayı muhafazakar türk toplumu kaldıramaz. zÂten şu hukuk denen şey olmasa bir güzel cezaları verilir ama yok kahretsin devlet ne zîna yapanlara karışabiliyor ne de ortalıkta sevgili avına çıkmış resmî olarak görev yapan âhlak polisleri mevcut. kÂhrolsun böyle düzene.

böyleleri yüzünden kıyÂmet günü olacak zÂten. biz de toplumca bu arsızları akıllandıramadığımız için cehennemlik olacağız...
(#1418723)
(bkz: doğanın kanunu)
len ne dinmiş bu yaa. vallahi yakında '' dur len öyle yapılmaz , böyle yapacaksın'' diye komut verecek insanlara. aklı, mantığı çalışan insan bu gibi saçmalıklara takılmaz. takılanlarda zaten uymaz sonuçta bu laf havada asılı kalır. anca aşırı derecede yobaz kişiler uygular bunu. ayrıca bunu medeniyet ile bağdaştırmak çok saçmadır. ne alakası var ayrıca. insan doğasının genelinde var bu. sevgililer öpüşürler biribirlerini sevdiklerini için öpüşürler eğer isterlerse cinsel ilişkiye girerler. kime ne zaten? yok haram yok bilmem ne? ya harbiden bi siktir git çay koy ya...
(bkz: şaka gibi başlıklar)
hakkında bu kadar entry girilince ileri gidip seviştiklerini sandığım sevgililerdir.

(bkz: mazallah)
(bkz: akıllı olun çocuklar)
(bkz: insan insanı öper mi)
(bkz: sözlukteki ahlak bekcileri) (bkz: sevgiliyi evlenme vaadiyle dudaktan öpmek)
aynı zamanda evlenmeden elele tutuşanların namusunu kendine vazife edinen sözde ahlak polisi görevini üstlenenlerdir. (bkz: elalemin derdi bilmem ki kimi niye gerdi)
daha güzeli için;

(bkz: evlenmeden sikişen sevgililer)
yeni nesil sevgililerdir .
(bkz: sevgilim değil mi öper de sever de)
gayet normal bir durumdur, saygı duymak gerekir. hemen yargılamaya geçilmemelidir.
(bkz: namusu dudak arasında arayan tipler)
dünya normlarında normal sevgililerdir.bırakın insanlar istedikleri gibi yasasınlar hayatlarını, kimse bi daha gelmiyor bu dünyaya , herseyi zamanında yapmak varken , en güzel duyguları en iyi zamanlarda yaşamak varken , neden bu yasakcılık neden bu geri kafalılık... bırakın herkes dilediğini yapsın eğer baskalarına zarar vermiyorsa.. hepimiz yaşamak için gelmedik mi bu dünyaya? o halde yaşamaya devam..