bugün

Bekarlığa veda partisi.

Limitless.
evlenmek icin bir aday bulmayin. Yeterince zaman gectikten sonra "ben bununla evlenirim lan" diyeceginiz bir es bulun kendinize.

"Bu kiz iyi, temiz birine benziyor. Eh maasi da var. Evlenilebilir bununla" kafasi yapmayin. Adam gibi sevgili bulun, sonra evlenirsiniz.
arkadaşlarınızla son bir kez tatile çıkın güzelce eğlenin.
çok para kazanmak.

çocuk mesele işte germeyin bizi. o çocuğa güvenli ve kaliteli bi hayat sağlayacak gücünüz yoksa da evlenmeyin boku bokuna çiçekli fincanların, iki satır kalabalığın hevesine.

ayh.
Ev almak.
Evinizi evlenmeden önce alın ki olası bir boşanma da ya da herhangi bir şeyde ev üzerinde başkasının hakkı olmasın.
Sonuçta dünyada ne olacağı belli olmaz kınamayın yani mantıklı düşünün.
Sigortalı bir iş bulmak.
Nişan, düğün.
(bkz: evlenmemek)
dostlarla son kez tatile cikmaktir...
bir kere daha düşünmek.
(bkz: pıtık beyazlatma)
Evlenilecek Damadın/gelinin nefes alıp almadığını burnunu sıkarak kontrol etmek. Siz bunu yaptıktan sonra ağzını açıp nefes almaya devam ediyorsa tamamdır.
tekrar düşünmek. tekrar tekrar düşünmek. bir daha düşünmek. sonuç evleneyim çıkıyorsa, intihar etmek.
Eskileri unutmak.
taşak tıraşı.

(bkz: taşak tıraşının kolay yöntemleri)
Evlenmeden önce kız bulmak lazım.
Sex, sex ve daha çok sex.
eş adayını check-up yaptırmalı.
hiç oturup da düşünmedim ama görünce aklıma direkt şu geldi:

en azından birkaç ülkeyi gezip bir veya birkaçında eğitim ya da iş odaklı bir süre yaşamak.
Evlenmekten vazgeçmek.
"evlenmeden olmaz" demek.
(bkz: Banyo) düğün telaşında illaki kokup peynir kıvamına geleceksiniz.
Kızı istemek.

(bkz: uludağ sözlük kız isteme timi)
gezip tozmak, göreceğini görmek, öğreneceğini öğrenmek.

maddi durumun çok iyi olsa bile, evlendikten sonra hayatı iki kişilik yaşayacağın için ya seçeneklerin azalacak ya da vaktin kalmayacak.
çocuk yapın bence çok heyecanlı, düğününüze bebeğiniz de şahitlik etsin. ben böyle yapcam evlenirsem.