bugün

Akıllı kızdır, kocası olacak andavalı ancak böyle mutlu edecektir.
bence en büyük yobazlıktır kızın zarından kan gelmedi diye kızı babasının evine geri götürmek bazenkan gelmeye bilir ilk ilişkide ikinci veya üçüncüde gelir sırf bu yüzden kaçtane masumun canına kıyıldı .
evlenmeden önce siktirmiş kızdır. evet.
Bir çok kadınla yatıp sonra bakire kadın isteyen erkekle evlenir .
cidden iğrençsiniz.
Evlenmeyelim diye mi başlık açılıyor la?
Kocası terziyse işi zor. Bu benim makasa benzemiyor diyebilir.
Salaktır.
görsel
Tahmin bile edilemeyecek kadar çoklar mazbut aile kızı olup yaptıranı duydum hele bir yaş 28-29 olsun koşa koşa diktiriyorlar düğünden önce.
Kizlarsoruyor.com üyesi olması kuvvetle muhtemeldir.
Korkulur , insanın donuna kadar alır öyle kızlar . Sonra sevişmez ama bekler . Namuslu ayağına yatar ama yatağa yatmaz .
karşısındaki erkeği kandırdığı için ömür boyunca vicdan azabı çekmesi gereken kızdır.
Maalesef vardır. ilişkiye girip girmemesi umrumda değil ama neden kandırarak başlarsın ki evliliğe.
Memleketimde buna maruz kalan ne yazık ki vardır!

Bir memleket düşün ki kadın denen; yer yer erkeğin egosunu tatmin etmek için, yer yer kendi hayatını kurtarmak için daha önceki ilişkisini gizlesin!

Bir memleket düşün ki; ar damarı çatlamış bazi memleket erkekleri (adam diyemedim) bunu kadının zaafı gibi addetsin!

Yazık bize lan, valla bak!
samimiyetsiz ve karaktersiz kızdır demek isterdim lakin toplum baskısı ve cinsellik mitleri sebebiyle sonu öldürülmeye kadar gidebileceğinden dolayı çaresiz kalan kızdır.
fahişeden daha aşağılık kızdır. aklı sıra eşini kandırarak evlilik kuracağını sanar. ama kader ona öyle bir tokat vurur ki kafasına sıkıp gitmek ister.
görsel
demek istediğim kızdır.
belli ki Evlendikten sonra diktirmeyi anlamsız bulmuş olan kızdır.
Korkulur ondan korkulur.
Kız ne lan kadın ! Hem size ne oğlum . Gidin kendinize bakın .
Ruhu orospudur.
https://scontent-fra3-1.x...7169c30bc&oe=5770BA25
Erkeklerin bayıldığıdır.
Bunu ona yaşatan bir algı var mesele orada zaten. Toplumun saçma etiğine uyum sağlamak zorunda hissediyor. Tabiki kötü birsey ama yine de kendince haklı olabilir. Yıllarca takılıp da sonra kapanan kadın misali?