bugün

bu yakisiklikla paylasilamayacagim icin yasayacagim durumdur, evet.
(bkz: james dean)

adam 24 yaşında gitmiş, vay be!
evlenmenin yaşanılması gereken birşey olduğunu ve eğer bekar ölürse insanın gözü açık gideceği sübliminali veren önermedir.
zannımca yiğişecek kız bulamayan mongolların üstü kapalı ''elime kadın değsin de sonu nolursa olsun'' şeklinde evlilik arayışlarını ifade etmeleri,
yada sözlükteki pasif aktif femi nazi cicişlerin erkek bireylere evlenme fikrini aşılaması ,
yada evlendiğinde evliliğin aslında ne olduğunu gördükten sonra ben hayatımı sikecek o imzayı attım sizin de atmanızı istiyorum mealindeki iç döküşünden kaynaklanmaktadır.
şahsen gereğini asla yapmıcam.
evlenmeden ölmek kendin olarak ölmek için önemlidir bir erkek için.
mesela benim babamın bir lafı var nasıl bi depresyondaysa sümüklü bebe gibi ağlamadığı kalmıştı zamanında
''ben ölmüşüm''
dediği buydu.
beyler, beyler, beyler...
televizyondaki dizilerde olduğu gibi olmuyor evliliğin gerçekteki iç yüzü.
aile denen toplumun çekirdeği kurumun tek varoluş amacı bireyler üzerinde maksimum kontroldür.
evlendikten sonra kendinizi evin direği, çocukların baboşu kalıbına sokarsanız hata edersiniz.
siz öldüğünüzde karınız evi çekip çevirecek erkek figürüne iş yerinizdeki arkadaşınızı bile koyar, hatta size misafir gelip giden kadeh dostunuzu...
sonra üvey baba skandalları vs olur.
20 yıllık evliliği toplum bir başarı olarak görürken, aslında asıl başarı sizin yavaş yavaş öldürülmenizdir.
artık kendinizi tanıyamaz hale gelirsiniz, kendi kararlarını alamayan ve inandığı şeyi savunamayan kim nereye çekerse oraya tıpış tıpış giden mahlukatlardan olursunuz. benliğiniz sikilir özet geç knkxd diyenlere.. ama üzerine düşünenler aslında ne kadar vahim bir durumla karşı karşıya olduklarını anlayacaktır.
evliliğin ve aşkın şişirilmiş bir balon olduğunu hala anlamadıysanız o da sizin kıvrımsız beyniniz.
hiç farketmediniz mi, aileniz dahil insanlar sizin evlenmeniz için sizi sürekli teşvik ve manipüle ediyor.
neden?
o kadar güzel birşeyse boşanma davaları neden zirve noktasında her daim,
neden aile içi cinayetler var,
neden çocuğu onu yatakta başka adamla gördü diye babasının bilmemesi için çocuğunu yastıkla boğan anneler var?
güncel Önemli Başlıklar