1. 1.
    Bu sıralar aklımı karıştıran düşünce. Evlenmemekten kastım çocuk sahibi de olmamak. Şimdi bu şekilde yaşasam orda eğlence onla yat bunla kalk şekilde yıllarımı geçirsem acaba 40 yaşına gelince eşim yok çocuğum yok diye üzülür müyüm diye korkuyorum. Şükür on bin üstü maaşım olucak bu bir çok şeyi yapmamı sağlayacak bir maaş zaten.Bu şekilde evlenmeden yaşayan insanlar varsa yeşillendirirse sevinirim.
    2 -15 ... tatardoktor
  2. 2.
    Tüm bekarların yaptığıdır.
    18 -5 ... alyssum
  3. 3.
    dost hayatı mide bulandırır. yalnızlık da sıkıcı. evlilik kaçınılmaz son.
    9 -4 ... selia
  4. 4.
    Bekarlık sultanlıktır demişler. O zaman sultanlığını bozma gitsin.
    1 -3 ... iiiblacktoothiii
  5. 5.
    ahlaksizliga gerek yok. sevdiğiniz kızı teliyle duvagiyla çıkarın evden ahlaksizlar.
    8 -1 ... yesilgozluhatunumbeenn
  6. 6.
    bence evlenmezsen 40 yaşında üzülürsün ama evlenirsen de 40 yaşında acaba evlenmese miydim diye üzülürsün.

benceeeee gerçekten sevmezsen evlenme. yani birinin sadece yanında olmak senin mutluluğuna neden olmuyorsa evlenme.
    6 ... nammu
  7. 7.
    Kişinin tercihtir ama belki yaşımdan dolayı şahsi görüşüm, evlenip, bir yuva kurup eşinle çocuğunla geçireceğin bir hayat daha büyük bir mutluluktur.
    2 ... sigara icmiyorum
  8. 8.
    Evlilik bir mecburiyet değil bir tercihtir.
    3 ... ukulelelelli yar
  9. 9.
    26 evlendim 35 inde de boşandım. 40 beklemedim. pişman felan da değilim. hayat güzel yaşanacak bir çok şey var... sormak istediğin olursa beklerim.
    4 -1 ... captainblack04
  10. 10.
    Evlenmeden de yaşanır hatta evsiz bile yaşayan var neden bu şartlanmanız.
    3 ... toprakgrubu