1. 1.
    oturuşundan konuşmasından hal ve hareketklerinden ne kadar namussuz, arsız olduğunu kolayca anlaşılabilen kadın.
    14 -33 ... vedat minor combo
  2. 2.
    kendi özgür kararıdır ama normal de değildir kabul edelim. sıradan bir ihtiyaç da değildir. kültürümüzde yeri yoktur.
    16 -14 ... tacettin limoncuoglu
  3. 3.
    Gayet dogal birseydir, yine sözlüğün IQ seviyesini belli eden başlıklardan biri daha.
    9 -21 ... fegeleinn
  4. 4.
    islam dinine göre cezası meydanda 100 kırbaçtır. Evlendikten sonra da Aldatma olasılığı da yüksektir. Bu yüzden Evlenilmez uzak durulası kadındır.
    (bkz: zaniye)
    9 -18 ... selia
  5. 5.
    Kimseyi enterese etmeyen kadındır.
    7 -8 ... hz lut
  6. 6.
    doğal bir şey değildir, doğal olan evlenip seks yapmaktır. bakın kimse evlenmeden seks yapamaz demiyorum, doğal değil diyorum. isteyen yine yapsın ama bu durum normalleştirilmemeli, marjinal bir eylem olarak kalmalı. bunun dinle ilgisi yok, her şeyden önce insanız.
    12 -10 ... tacettin limoncuoglu
  7. 7.
    benim karım olmasında istediğiyle istediği kadar sevişsin bana ne, yeterki evleneceği adamdan bunu saklamasın herkes gavat olmak zorunda değil.
    8 -2 ... bir garip yobaz
  8. 8.
    zina etmiştir. haram işlemiştir. ahlakına ve namusuna kefil olunamaz. allah kendi gibilerle karşılaştırsın.
    6 -8 ... uuser x
  9. 9.
    Hâlâ bu kafada olmanız evde kaldiginizin kanıtıdır. Gözünüzü acın. Hâlâ din islam falan savunuyosunuz. 21.yy dayız.
    5 -9 ... 098321
  10. 10.
    Genelde şöyle bağnaz tabuları olan insanlar, bırakın cinsellik yaşama fırsatını,bir kızın yüzüne dahi bakmadığı tip insanlar oluyor.
    O yüzden çok da ağır konusmaya gerek yok.zaten hayat darbesini ağır yemişler.
    4 -11 ... fegeleinn