bugün

Eğer kızlığını oğlan aldıysa ve evlendiyse sorun yok kanımca...
evlenmeden cinsel ilişkiye giren çiftlerin sorunudur. ayrıca şimdi günaha giren çiftlerdir diyenler olucaktır madem onlar günaha giriyor sende onlar cinsel ilişkiye girmiş, çok günah diye lafını yapma. gıybet ve dedikoduda çok büyük günahtır. kısaca kimsenin karışamayacağı çiftlerdir.
Başlığının açılması bile gereksiz olan durum. Herkesin kendi özel hayatı başka kimseyi ilgilendirmez. Herkesin bir seçimi vardır.
Bu çiftler belediyeden sevişebilirsiniz iznini almadan,kendi izinlerini vermiş çiftlerdir.Kendi tercihleridir.
sevişmek için bir belgeye gerek olamdığından normaldir.
evlilik bir anlamda ben bu kişi ile sex yapıyorum demenin belgelenmesidir.sex yapmak için evlenmeye gerek yoktur.
gelinlik düğün provası gibi, gerdek provası yapan kişilerdir...
kimseyi ilgilendirmezdir efendim. çiftler mutluysa geri kalan herkese birşey yemek düser. kimse ahlak bekçiliği yapmasın. cumhuriyet ülkesinde yaşıyoruz.
islam dinine göre hakların da şöyle yol çizilmesi gereken çiftlerdir,

--spoiler--
Kur'an-ı Kerîm'de, şöyle buyurulur: "Zina eden kadın ve zina eden erkekten herbirine yüz değnek vurun. Eğer Allah'a ve ahiret gününe inanıyorsanız, bunlara Allah'ın dinini uygulama konusunda acıyacağınız tutmasın. Mü'minlerden bir topluluk da, onların cezası na şahit olsun." (en-Nur, 24/2.)
--spoiler--
Aşk ile yapılan herşey masumdur sözüne inanmış çifttir.
kendi hür iradesiyle, kimsenin hakkına hukukuna tecavüz etmeden yapılabilen bir eylemdir. kimseden izin, belge almasına gerek yoktur. cinsellik de bir gereksinimdir.
günahkar çiftlerdir, bunlardan doğan çocuklar da veled-i zina'dır.
eğer evlenmezler ise aralarında ki aşk bitecek olan çifttir.
evli olduğu halde cinsel seks yapamayan çiftlerce kıskanılırlar.
Günahsız, pürü pak cennetlikler tarafından cehennemlik ilan edililirler. Allah in işine karışmayın lan.
normali yapan, muhtemelen kendisine şaşıranlara kıçıyla gülen çiftlerdir. hatta şaşırtıcı bir bilgi çoğu çift artık evlenmeyi düşünmese de sevişiyor. yani kimse, "sen az önce mememi mi elledin ahmet" demiyor. zina mıdır ki?
Erkeğin iki gün sonra sıkıldım ya deyip gitmesiyle bitecektir. Kızımız yolludur ondan yenisi gelir ona ağam buna paşam.
muhafazakar ailelerde düğünden önce imam nikahı kıyılmasının sonucudur.
izmirlidirler.
Erkeğin kadını kullanması,
Kadının ya belli bir niyetle ya da sırf sevdiği için kendini sunmasıdır.

Başka bir açıklaması yok, halk baskısının yoğun olduğu bir ülkede insan sırf "nolur nolmaz" diye bile bekaret bozulmaz.

iradesizlik.
Ve dinden bahsetmiyorum bile, malum sözlükte ne arar mümin.
Namusları yerlerdedir.
Ak partili olma olasılıkları düşüktür.
iktidara bildirsinler, hapis bekliyor.
teorikde olmasa da pratikte evlidir .
güncel Önemli Başlıklar