1. 1.
  birkaç tane aynı cinsten insan yaptıgında normal olarak karsılanan, fakat karşı cinsler yaptıgı zaman kötü gözle bakılan durum. anlamadığım nokta aynı evde yaşayan iki insan illa sevişecek diye bir kural yokken neden tü kaka tarzında yorum yaparlar. hayır sevişseler dahi onlar kötü olmaz ki.
  ( yazar burada neyin savaşını verdiğini kendi dahi bilmemekte )
  17 -6 ... limanla kavgali isyankar kaptan
 2. 2.
  (bkz: dost hayatı)
  2 -3 ... uqueer as a cwo
 3. 3.
  çok fazla amerikan filmi izlemenin doğurduğu bir sonuçtur.

  (bkz: sonradan görmek)
  -7 ... xeroquark
 4. 4.
  türkiye'de imkansızdır zira bekar adama ev vermiyolar artık. isteyen kişi istediği kişiyle yaşar kim ne karışır, neden milletin namus bekcisi olur anlamak imkansız. kaldı ki ortada namusla ilgili kaygılanacak hiç bir konu da yoktur bireyler +18 ise.

  (bkz: kime ne)
  2 ... djarumturk
 5. 5.
  evlenmeden önce çiftlerin birbirleri için staj yapmasıdır, güzel bir ahenk yakalandı ise çocuk sahibi olmaya karar verene kadar evlenmeye gerek yoktur.
  3 -2 ... never neverland
 6. 6.
  (bkz: ev arkadasi olarak karsi cins)
  2 ... vattafakizgoin10
 7. 7.
  bu eylemi gerçekleştirenler, sözlük, forum, televizyon, kıraathane, bilumum felsefe ve düşünce merkezlerinde yapılacak açıklamayı, onay ya da vetoyu beklemekte, istikballerini ve mevcudiyetlerin temellerini dayandıracak, ona göre yaşayacak, değişmez, tartışılmaz, dogmatik savlar, olmazsa olmaz (bkz: sine qua non) ilkeler beklentisindedirler, bu sebepten işlerine, görüşlerine karışılmaktadır. artniyet yoktur yani, tamamen bu kişilerin talepleri üzerine hayatları hakkında yorum yapılır.

  (bkz: alemin keyfi yerinde)
  (bkz: fesüpanallah)
  2 -1 ... kaptanreis
 8. 8.
  dinen gunah, turk ahlakina gore kotu bir davranistir. ciftlerin birbirlerini tanimasi icin yapildiginin soylenmesi bir resistans olusturmaz. 3 ay bununla takil, olmadi 5 ay oburuyle dus kalk, o da olmadi 1 sene oburunle.. eee nereye kadar gidecek bu ? zaten teorik olarak birlikte yasamayip da direk evlenilse dahi o iliskide bir sure arzizalar cikmaya baslayacaktir. oldu o zaman ya evlilik kavramini iptal edelim gitsin. herkes caninin istedigiyle dussun kalksin. 10 sene sonra da kimden oldugu kimden dogdugu belli olmayan picler turesin. onlar da kendileri gibi picler peydahlasinlar. etti mi sana soyu sopu belirsiz bir insan yigini ? ondan sonra da gel de bu insan yiginindan aydinlik ve guzel seyler bekle. heh bak nerelere variyormus demekki bu uckur sevdasi.
  7 -7 ... migfer
 9. 9.
  çocuk düşünülmüyorsa çok da abes bir olay değildir. sonuçta evlilik resmi olarak bir aile olduğunun bir kanıtı ispatıdır.

  fakat o imza için boşanmayanlar boşanamayanlar çok olduğundan o imzanın bir bağlayıcılığı var demekki. sevgi aşk nereye kadar.
  1 -3 ... kechi
 10. 10.
  evlenmek icin sahit bulmamak, devlete, ese, dosta, akrabaya haber vermemek, cok bunalınca kapıyı carpıp cıkma luksune sahip olmak, sınırlı, az sorumlu evcilik.
  -1 ... balim