bugün

kimseyi ilgilendirmeyendir.

Edit: Başlığı açan uçmuş, madem bir halt ediyosun, arkasında dur.
hacı yağı tavsiye edilen çifttir.
Dinde tanımı zinadır.

Not:imam nikahı olmada dahi belediyenin kıydığı nikah çifti birbirine helal kılar yalnız.
sırf dost tuttuğu karıyı domaltırken rahat ediyim diye imam nikahı kıyan 3 çocuklu şakirt esnaf olmakdan iyidir.

imam geliyor 2 dakkada işi bitiriyor sonra çay içiyor kurabiye yiyor hadi sikişin deyip gidiyor.

ne güzel di mi bunu akıl edemiyen salaklarda günahkar doğru cehenneme haydiii.

aklınızı skyim diycem ama sikime yazık.
15 günlük deneme süresi olan programlar gibi memnun kalırsanız premium üyelik olarak yüzük takıyorsunuz.
türkiye'de sadece ünlülerdir. geriye kalanlar çok az bir azınlık. çok az. kimse kimseyi kandırmasın.
Genellikle ünlü kesimdir.
işin ilginç tarafı bunlar beraber yaşamayı öğrenmek için aynı evde yaşamaya başlarken tak ilişkileri bir anda sona erir.

Üniversiteli öğrenci sevgililer mesela.
Bunlar da evlenmez nihayetinde.
evlenmeden önce aynı evde yaşamakla modernliği bağdaştırmamak gerekir. itiraf ve kabul edelim ki, bu gün modernlik adı altında yapılan birçok eylem aslında dejenerasyondur. ama evlenmeden aynı evde yaşamaya karşı mıyım? tabii ki hayır. bu tamamen fertlerin kendi seçimidir. kaldı ki, ev kiralar ya da satın alırken hiçbir çifte evlilik cüzdanı sorulmadığından -ve sorulamayacağından- ötürü evli sandığınız birçok çift aslında evli olmayabilir.
4 ay sevgilimle aynı öğrenci evinde kaldık. ufak sıkıntılar çıksa da öğrencilik anilarimin en iyisini bu zaman diliminde geçirdim.

not: soran olursa nişanlıyız diyorduk.
evlenmeden aynı dünya'da yaşayan moderen insanlar.
evlenmeden önce kendilerini denemişlerdir. aynı evde yaşayıp yaşayamayacaklarını, evlenmeden önce hata yapıp yapmadıklarını öğrenmek istemişlerdir.
Muhtemelen ilerde evlilik onlar için sadece cinsel aktivite halini alacaktır. Tabii aynı evde yaşayıp da evlenene kadar o aktivitelerde bulunmadılarsa.
sana ne? bana ne? bize ne?

hiç mi işiniz gücünüz yok amına koyim?
kendine müslüman diyenlerin gözetlediği çifttir. islamın midesi olsa sizi kusar eminim.
(bkz: evlenmek/#32459834)
Kim kimle isterse yaşar. Herkes kimsenin hayatına karışamaz.

Ev arayan modern kızlar eqlesin.
dinciler bunu bir sen bir ben bir de imam diyerek çözer hemen .
borsada ki düşüşten sonra hatunun seni aldattığını öğrenmenle son bulur.
modern değil mezhebi geniş çifttir. bu gibi çiftlerde boşanma gibi bir olay olmadığı için karşı taraftan hiçbir hak talebinde de bulunamazlar. Mesala evlilik dışı çocukları olsa ve boşansalar kadın erkekten hiçbir şekilde para alamaz. O çocuk ile dımdızlak ortada kalır. illa çocuk olmasına da gerek yok. Bir küçük anlaşmazlık ile kendini kapı dışarıda bulabilir.

Ayrıca dini bakımdan da kesinlikle hoş karşılanmayan bir eylemdir. Her ne olursa olsun zinaya girer bu durum.
Modernliği çok yanlış anlamışsın sendir.
Herşeyin bir yolu yordamı vardır. O dediğin dost hayatı yaşamaktır.
zamanında kısa bir süreliğine yaptığım eylem. iyi ki de yapmışım diyorum, çünkü o kızdan ayrılması bile dert oldu bir de boşansaydım neler çekerdim kim bilir?

her erkeğe tavsiye ederim. gidip de nafaka cart curt masrafı etmezsin. çok eminsen yıllar boyu ayrılmayacağına-o kadar emin olma derim aslında ama sen bilirsin- o zaman evlenirsin. bir de çocuk sahibi olacaksan evlenmen bence gerekir.

onun dışında mantığını anlamıyorum bir erkek açısından. türk kezbanları attığın o imzayı suistimal etmek konusunda oldukça yetenekli.