1. 1.
    Umudunu kaybetmek üzere olan kızdır..

Ne bi beklediği vardır, ne cicili bicili evlilik hayali..
    Bu yüzden bu bilinmezlikten sıkılıp annesi kullanma kızım dediği halde çeyiz eşyalarını çıkarıp içine sütlaç koyar...

belki de evde kaldığını kabullenmiştir...

evlenmeden çeyiz eşyalarını kullanan kız
    7 -9 ... hislibiri
  2. 2.
    elindekilerin modası geçmekte olduğundan yerine son moda olanları koymak isteyen kızdır.
    2 ... monk of monkmountain
  3. 3.
    evde kalmıştır.
    ... prensesofadrian
  4. 4.
    Evlenmeden önce birine bile dokunmadım. Hepsine gözüm gibi baktım. Kıymetlimiz onlar bizim.
    1 -3 ... xoxoxoxo91
  5. 5.
    Evde kalacağını anlamış olan kızdır.

henüz koca aday adayı bile yokken gelin evi gibi programlara özenip babasının evini çeyizlerle işgal altına almıştır.

Para biriktirip, koca bulup en son çeyiz alın çünkü eşyaların modası geçiyor.
    Ben böyle yaptım. Pişman mıyım? Hayır. Yine olsa yine evlenir miyim? Ona da hayır.
    14 -1 ... kara erik habbesi
  6. 6.
    bardağın içindeki kahverengi dantel mi çeyiz eşyası anlamadım.
    2 ... kiminanir vol2 special edition
  7. 7.
    Fakir a101 den, bimden alışveriş yapan toplu taşıma araçlarını kullanan kızdır.
    -1 ... omrum tribunlerde gecti
  8. 8.
    vajinam var ve dikkat çekmek istiyorum diyordur. beni sikleyin manası da çıkabilir.
    1 -3 ... bize de mi caylak
  9. 9.
    ben. annemden gizli alıp kullanıp yerine geri koyuyorum. kadın ben dogmadan bana çeyiz hazirlamaya başlamış lan. 20 senedir sandıkta duran havlu örtü tuhaf tuhaf şeyler var o kadar eskiler ki çoğu ne işe yarar onu bile bilmiyorum. geçen de gitmiş battaniye almış dünya para verip. eee kullan anne ben 10 seneden önce evlenmem çürür gider bu diyorum yok diyo çeyizin o senin.
    anı yaşayın kızlar evlenirken aliyosunuz zaten çeyiz mi kaldı.
    -2 ... ifyouwannabewithme
  10. 10.
    Annesinden gizli gizli kullanıyodur.
    ... fyabse