bugün

Evlenme şartıyla memelerinizi görmek istiyorum.
Evlenme şartıyla ten uyumu var mı diye kontrol edebiliyor muyuz hocam?

Ent.
lan salak salak konuşmayın yok öyle bişi.
ekspere mi sokuyosun amk.
islam'da böyle bir hüküm yok. o yüzden, öyle bir iddiası varsa delili akdiyanet göstermelidir.

öyle bir açıklama yok diyenler, hatta mahrem yerleri oralar değil diyenler olduğunu göstermiştir.

https://www.diyanet.gov.t...ay/29442/basin-aciklamasi

--spoiler--
Dolayısıyla söz konusu haberlerde geçen “fikir verecek ölçüde mahrem yerlerine bakmak” ifadesi, günlük kullanımın aksine, birbirlerini yakından görebilirler anlamına gelmekte
--spoiler--

o ifade öyle bir anlama gelmemektedir. birbirlerini yakından görmeleri mahrem yerlerini görebilecekleri anlamına gelmemektedir. zaten görülmemesi gerektiği için mahrem yerleridir. özür dileyip hatayı düzelteceğiniz yerde sadece sıvıyorsunuz. bu arada yüz, tesettürde hariç tutulur. kastedilen yerler başka yerlerse bunlarda da keyfi olarak değişiklik yapamazsınız.
Konu hakkında komik entryler girip her tarafa çekilebilecek bir konu fakat haberin ayrintisina girildiğinde, fikir verebilecek ölçüde ve yanlarında başka insanlar bulunacak şekilde bakabilirsiniz denilmiş. Böyle birşey zaten eskiden beri var yeni çıkmadı. Adı da görücü usulü. Evlenecek kişiler yanlarında aile büyükleri yada birileri olduğu şekilde sohbet edebilir. Günümüzde bunu ugulayan kaç kişi var bilemeyiz bence hiç yok fakat dini açıdan olmasi gereken bu.
kız : aç bakiim !
oğlan : ahan da bu işte.
kız: hepsi bu mu lan ? siktiiiiiiiiir !
oğlan : gördün artık evlenmen şart .
kız : defooool ,yine siktiiiiiiir !
(bkz: çıkar göster)
islam'da böyle bir hüküm yok. Delilini gösterin.
erkek jinekologlar napsın, bakacakları tüm kadılarla nikah mı kıysın, şu islamda 1 tane şu dünyada işe yarar bir bilgi yada pratik gösterin ,.
ilk buluşmaya cetvelle gidiyoruz.Evet.
Resmen özgürlükler dini.
(bkz: bakınız)

(bkz: gösteriniz)

(bkz: ama)

(bkz: elletmeyiniz)
akp dininde daha fazlası da serbest diye biliyorum.
Meme disaridan bakinca belli oluyormus vay bee. Millette ne elf goz varmis aq…
Ultra destekli sutyenden haberiniz yok sanirsam.
islama 21. Yy update i gelmiş. (bkz: çıkar göster)
güleyim mi ağlayayım mı bilemedim. şimdi dine mi, böyle kurumların ortaya koyduğu (diyanet, tarikat, cemaat vb) din algısına mı laf edelim? neyse... allah'a şükür ki bunlarla aynı dinden olmadığım için gülüp geçiyorum.
Mahrem yeri saçıdır, onada anana bacına söylersin bakarlar, işin özeti budur.
Evlenme şartıyla dediğine göre, açıp görünce evlenmek şart herhalde. Bunun geri dönüşü yok yani. Ben bunu Beğenmedim deyip rafa geri koyamıyorsun, almak zorunlu.
Bu durumda baksan da aynı bakmasan da aynı. Niye bakıyorlar ki madem.
Ayrıca bunun için kız evinin de razı gelmesi gerekir herhalde. Hangi kız babası buna bile bile izin verir ki?
Son zamanlarda çokça görülen parklarda yiyişen sakso çeken muhafazakar kızların yaptıklarını meşrulaştırmak için ortaya atılan bir fetva herhalde bu.
evlenilecek avradın amının iyice incelenerek kız mı yoksa kaşar mı diye belirlenmesi işine yarar.
Meme Dışardan da belli oluyor zaten biz artık tecrübelendik meme çeşitleri ile ilgili olsun yaş aralığında nasıl olduğunu biliyoruz popo zaten meydanda bir tek pıtı kalıyor zaten o da az çok aynı çoğunlukla.

Bence bu kadınların istediği pipi boyu için düşünülmüş sonuçta çogumuz metraj verirken sahtekarlık yapıyoruz ehehe.

Kadınlar kandırılmasın diye olabilir.
canım o kadar bakmışken bir performans değerlendirmesi de şart...
Mahrem yerlerin evliliği düşündürecek özellikleri neler acaba?
Yani tamam bakalım da evlenip evlenmeyeceğimize karar verdirecek olan nedir?

Ömründe hiçbir kadını ve erkeği çıplak görmemiş bir insan nasıl bir kanıya varabilir?
ebussuud efendi: bidat! bidat! apaçık fasıklık! deyyus belamlar! vurun tiz kellelerini!
https://archive.org/details/ebusuudfetvalar
hani marjinal bizdik? ihih.
diyanetin yaptıgı acıklama.
ben valla birincisi bakamam, utanırım.
ikincisi de baktırmam. hıh. ne munasebet.
Bir an korkutmuştur namahrem yer mi diyor acaba diye. Neyse ki el yüz filan.
Test sürüşünün muhafazakar hali zaar.
güncel Önemli Başlıklar