bugün

türk filimlerinde çok rastlanan sahnelerdendir.
- nalan!
- n'efendim.
- benlen evleri misin?
- n'evet n'evet n'evet ekrem!
senin benimle evlenmene karar verdim.
(bkz: hayatı paylaşmak adına) **
yalvarrım evlen benlen pembe panjurlu evimiz boy boy çocuklarımız olsun..
rocky: önümüzdeki 50 yıl için bir planın var mı ?
adrian: ihii hii
- su resmin olan kagit vardi ya
- hmm. nufus cuzdanimi?
- he, evet onu versene
- neden?
- su imza atilan seyden yapalım artık
-sex hayatımızı legalize etmeye ne dersin.
m: izdivacınıza talibim kuzum.
b: çok mes'udum adnan !
+ senden çocuğum olsun istiyorum nalan

- yuh hayvan

+ yanlış anlama, evlen benimle diyorum, lafı oraya getirecem yolunu yapıyorum

- ben de seni seviyorum hüsnüüü

+ hönk..
ha bu arada cumartesi dörtte nikahımız var gecikme...
- seni seviyam benlen evlen.
ilk bulusmada "ailenle tanismak istiyorum , beni once babana goturur musun?" demisti esim *. "velimle niye goruseceke ogretmen mi bu?" demistim o yasta. yas 18 tabi o zamanlar. babama ilettigimde ise durumu babam * "bu cocuk senle evlenmek istiyor" demisti. ertesi gun de "evlenelim biz ya.. seninle yaslanmak istiyorum ben" dedi. yaslandirdim onu yasasin *
-benimle evlenirmisin?
+:)
-benimle evlenirmisin?
-benimle bir gece 150 bin dolar...:)
"NEREYE GiDER BU AŞK NEREYE DUR GiTME (BIRAK KADININ OLAYIMM)"
+ seninle evlenmeyi düşünüyorum.
+ demek beni o kadar seviyorsun!
+ yok, yani evette ne biliyim yemek yaparsın çamaşırlarımı yıkarsın arada elletirsin falan iyi olur.
+ ben düşünmüyorum.
+ başka enayi bulayım o zaman.
+ oldu.
+hapşuuuu
-çok yaşa
+hep beraber
-evet eveeeet*
* sonsuza dek benim olur musun ?
+ eveeeetttt...
(bkz: senden çocuğum olsun istiyorum)
ingiltere'de yaşayan Lefkos Hajji'nin, sevgilisine balonla yapmayı planladığı sürpriz evlilik teklifi gökyüzünde kayboldu.
Şanssız Hajji'nin (28), sevgilisi Leanne'ye (26) balonla yapmayı planladığı evlilik teklifi kendisine pahalıya mal oldu. Londra'nın doğusundaki Hackney'de yaşayan Hajji, 12 bin dolar ödediği (yaklaşık 15 bin 400 YTL) nişan yüzüğünü bir uçan balonun içine gizledi. Hajji'nin planı, Leanne bir iğneyle balonu patlatırken nihai teklifi yapmaktı. Ancak Hajji mağazadan çıkarken yüzüğün içinde olduğu uçan balon elinden kaçtı ve gökyüzüne yükseldi. Hajji arabasıyla kaçan balonu 2 saat boyunca takip etmeye ve yakalamaya çalışsa da başarılı olamadı. Hajji, The Sun gazetesine olayı anlatırken, şu ifadeleri kullandı: "inanamadım. Öylece havalanan balonu izledim. Bana bir servete mal oldu ve sevgilimin olanları duyunca beni öldüreceğini düşündüm. Ama ona durumu açıklamak zorundaydım. Delirdi. Şimdi benimle konuşmuyor ve yeni bir yüzük istiyor." Hajji, yüzüğün bir şekilde bulunacağını ümit ettiğini de dile getirdi.*
Herşeyi anladıkta bre kadın,hiç mi insaf yok sende,kovalamış işte 2 saat,ne trip yapıyosun.
uzun yıllar unutulmayacağı için dikkatli şekillendirilmesi gereken şekillerdir.
-nikah partnerin olabilir miyim?
son zamanlarda sinemalarda promosyon şeklinde, film başlamadan önce perdede görülen şekildir. eskiden sinema sahibine binbir yalakalıkla yapılan bir eylemken; şimdilerde rant kapısı olarak görülmesi beni derinden yaralamamıştır. cümle alem benim evlenmemi niye bilsin ve alkışlasın ki yani. özel olan herşey güzeldir bence.
-müge seninle evlenir miyim?
+bilmem evlenir misin??
-evet aşkım evet. binlerce kez evet
evlenelüm mü amuğa goduum.
"benimle evlenir misin" cümlesinin her harfinin bir güle gelecek şekilde hazırlanmış, kırmızı gül buketi.

gerçi biraz bulmaca gibi ama çözmesi zevkli...