bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 11.
    0:00 4:45
    1 -1 ... stajyer nene
  2. 12.
    işin sonuna bak sen..küfrederek de boşar.
    2 ... deepsees
  3. 13.
    ne alaka yani. sakso çekmiyosa bi erkeğin böyle diz çökmesinin bi mantığı yok.
    bence sakso da çekmesin. o da mantıklı değil.
    1 -1 ... fennafillah
  4. 14.
    kadının ne kadar tapılası, kusuruz bir yaratık olduğunu anlatan bir hareket.

erkek dediğin sevdiği kadını pamuklara sarmalı, onun tek teline zarar gelmesin diye üzerine titremelidir. diz çökmesi de gayet güzel ve romantik bir hareket. demek istiyor ki “sen bir gelincik kadar narin ve tanrı kadar kutsalsın. kusursuzluğuna tapıyorum. seni yüceltiyorum ve önünde diz çöküyorum. sen olmazsan hayatım bir hiç, ihtiyacımsın.”

erkek dediğin kadının önünde diz çökmesini de bilecek, onu omuzlarında taşımasını da.
    10 -22 ... i am maze
  5. 15.
    romantiklik için yapılan eylemdir.tango yaparaken kadının belini aşağı almak gibi.
    6 -1 ... unsatisfied57
  6. 16.
    ın the name of the father,
    and of the son,
    and of the holy spirit.
    amen.

ahahshhd

evlenme teklif ederken erkeğin diz çökmesi
    6 -1 ... corbadaksinekkanadi
  7. 17.
    erkek dediğin şunu bilecek, bunu bilecek.
    sen mi yazdın kitabını birader. erkekliği skimsonik romantikliğe endekslemeyin.
    neyse hadi hayırlı işler.
    10 -1 ... melikbaybars
  8. 18.
    Daha sonra kadını diz çöktürmesin de ne yaparsa yapsın. isterse amuda kalksın.
    2 ... sessiz geveze
  9. 19.
    Gereksiz boş beleş bir harekettir.
    4 ... huzuru kendi icinde bulan adam
  10. 20.
    Sevenler, hoşuna gidenler olabilir saygı duyarım ama bence de gereksiz bir hareket. Hayır önünde diz çöktü diye sana değer veriyor, seni kutsallaştırıyor demek değil ki, öyle görmüş öyle yapıyor işte. Karşınızdaki kadını sevdiğinizi belli etmenin milyonlarca yolu varken böyle herkesleşmeye gerek yok.
    5 ... darulmihen