1. 1.
    Mahrem yerine bakma hadisesidir. Caizmiş
    Diyanet: "Evlenme niyetinde olanlar birbirlerinin mahrem yerlerine, ‘fikir verecek ölçüde’ bakabilir."

Atalarımızın göster ama elletme sözü doğru anlaşılan.
    7 -1 ... ekonovich
  2. 2.
    dinen legal olan bakirelik testi . online da var mı? facetime'da bakabiliyor muyuz?
    -2 ... kolakapagi
  3. 3.
    bir insanın mahrem yerine bakmak benim evlilik kararımı etkileyecek öyle mi?
    insanlığa ara geçiş formu kısmını bıraktığımızı sanıyordum.
    3 -2 ... mavi gozlu kizlari severim
  4. 4.
    demek ki evlenme niyetiyle kandırmak eylemine yeni bir soluk gelecek ve bundan gari gençlerimiz evlenme niyetiyle şeyine bakarak kandırmak fiilini gerçekleştirecekler.

- kız bi bakam, söz evlenecez.
    + ay nasıl olur.
    - bakim, bakim.
    + peki, bak bakalım.
    - bunla bir ömür geçmez, vazgeçtim ben evlenmekten.
    + hayvansın.
    6 -2 ... tit a nick
  5. 5.
    "Fikir verecek ölçüde" kriteri biraz muallakta kalmış. Misal adam bi girip dalak böbrek dolaşmadan fikir edinemiyorsa ne yapmak gerek?
    3 -1 ... serdarsl06
  6. 6.
    ürünü almadan inceleyebilirsiniz diyor, tüketici haklarını gözeten bir uygulama. ben diyanet beyi takdir ettim açıkçası.
    5 ... kinamiyo takao
  7. 7.
    aşkın peşinde diye bir dizi var. jade ablamız pakire değildi bide memelerim yanık demişti evlenmemek için. sonra damadın ablası bakmıştı kızın şeysine bide memelerine. erkek değil kadın baksın. haram olmasın durduk yere.
    2 -1 ... katil oldum
  8. 8.
    fikir olacak kadar bakın diyor da bi insan kaç dakikada fikir sahibi olur ki? ben direk kapat kapat derim kinamiyo tokatlamak ister. ucu çok açık bence.
    4 ... bik bik
  9. 9.
    hepsini anlarım da düğüne bir hafta kala evlenmekten vazgeçtiğinizde, size nedenini sorduklarında utanmadan "*mının şeklini beğenmedim." mi diyeceksiniz?

bu da böyle bir entry'dir.
    5 -1 ... tacettin limoncuoglu
  10. 10.
    Efendim gençler nude falan atıyorlar, bak ama hemen sil falan diyorlar. Bu minvalde caiz oluyor sanırım.
    3 ... ahmet beyin ceketi