1. 1.
    Bu tip beyler kendilerine hizmet ettirmek, yemek yaptırmak, çamaşır bulaşık yikatmak icin sizi evlilige iteler evlendikten sonra da analarinin yanına hizmetçi diye kapatırlar.
    Aman dikkat edin kızlar. Evlenmeden sorun bakalım elinizi sıcak sudan soğuk suya sokturur mu, size iyi bakar mı, koruyup kollar mı.
    Oldu canım isim yok kendi anama yapmadığım hizmeti senin anana yapacam. He!
    12 -12 ... domestik ev hanimi
  2. 2.
    Bu tip erkekler genelde yaklaşık 30larina kadar gezip tozmuş eğlenmiş olup, bu yaştan itibaren de anneleri aracılığıyla memlekete haber salıp evlenmelik düzgün kız ararlar. Çünkü kendileri yeterince eğlenmiştir.
    4 -2 ... somethingmore
  3. 3.
    kendi terdcihleri olan erkektir. la bi evleneyim de yemeği de ben yaparım sorun yok.
    1 -5 ... dertler derya olmus
  4. 4.
    Yemek yapmayı, bulaşık yıkamayı, çamaşır katlamayı marifet gibi görmeyin herkes yapabiliyor bunları
    Komik oluyorsunuz.
    2 -8 ... e f e e
  5. 5.
    Ben obsesifim biraderim kadın dediğin mutafağa mı girermiş. Hele tencerenin yeri oynasın kavga çıkar. Mükemmel açıda duracak o tencere.
    4 ... uzay muhtari
  6. 6.
    Beni tanıdılar siz kaçın.
    1 -2 ... vatanseverteroristt
  7. 7.
    ne yani ben işten gelsem. eşim de evde olsa, evi şöyle biraz temizlese biraz bana yemek yapsa çok mu kötü bir şey ?? bence değildir. bence seven sevdiğinin her işini yapar elinden geldiğince. hizmetçi gibi görme düşüncesi tamamen ezilmişlik psikolojisi olsa gerek.

sana saygı duyan birisi yeri geldiğinde ev işlerini de yapar merak etme. sen saygı duymayan birini bulursan işte o zamna sana köle gibi davranır her yaptığın hizmetçilik olur işte.
    2 -6 ... archertyu
  8. 8.
    Favori yemeği makarna olan erkektir.
    ... bla bla lades
  9. 9.
    evlenme ayağına kendine atm arayan kadınlarla buyursun evlesinler.
    4 -3 ... thalassophile
  10. 10.
    Az mantığını kullansın.
    Eğer Babadan kalma eviniz yoksa Çalışmayan eş, erkeği yorar. Çocuk olunca Geçinmek için iş yerinde yatıp kalkacak duruma gelirsiniz.
    -3 ... yani herhalde sanirim galiba