1. 1.
    Aşkım evlenirsek yemek, ütü, bulaşık, temizlikle uğraşmam, senede 1 hafta 5 Yıldızlı otelde tatil isterim, hemen çocuk yapmam o da en fazla 1 tane olur, bayramlarda annemgile gideriz, arkadaşlarla haftada 1 akşam dışarı çıkarım vs. Diyen krizdir... evlenmiyor salondaki takımınıza köşe yastığı alıyorsunuzdur. Yazık... bu devirde bunlarla evlenilmez mk.

Edit; Sözlükteki dul veya evde kalmış türbanlıları ilgilendirmez ne aradığımız... neden öyle oldukları da belli zaten. Dimi?.. yazık. Ayrıca anan da o işleri yapıyor mk... hizmetçi mi şimdi o?

La harbi mal mısınız taklit mi yapıyorsunuz?.. yazık. Kimseye hizmetçi muamelesi yaptığımız yok. Bunlar temel şeyler lan... bir insan kendi işlerini dahi yapmıyorsa nasıl yaşayabilirsiniz mk. Boş konuşmayın ya... büyüyün gelin.
    17 -14 ... beyaz atletli trex
  2. 2.
    Kendine eş değil hizmetçi arayan hıyarların tepki verdiği kızdır. Aferin kız yapma bişey. Ye iç gez.
    8 -16 ... hanimefendi zuleyha
  3. 3.
    Bulaşık makinesinden bihaber kız.
    ... tsukky
  4. 4.
    Evlenmeden önce erkek sağolsun parayi kadınlarla kızlarla sağda solda uçkuru için harcarken elin orospularıyla gezerken iyiydi.
    Sizden de cefakar olmanızı mümkünse kağnı sırtında en az 5 bebe vermenizi falan isterler.

Bsg diyoruz bunlara. Bu zamanda bu tip erkeklerle asıl evlenilmez.
    Hayat arkadaşına damızlık muamelesi yapan erkeğin taaaaa ... koyim.
    5 -6 ... las amores son mentiras
  5. 5.
    Tahminimce henüz aşık olmamış kızdır. Aşkın olduğu yerde bu tarz ifadeler sadece lafügüzaftır.
    ... pvasteras
  6. 6.
    tam benlik kız. ben hafif kaşar ve pasaklı kızları seviyorum nedense.
    3 -2 ... ibni maymun
  7. 7.
    Ülkemizin içinde bulunduğu durum nasıl bir hale geldiyse yazar da kızdır yerine krizdir yazmış, aslında o kizdir yazmıştır ama telefon ekonomik krizin içindeyiz, krizdir o kız mi bulunur bu ekonomik krizin içinde diye düşünüp otomatik düzeltmiş. Hey gidi canım türkiyem krizdir kelimesi doğalmış gibi geliyor artık...
    2 ... sigaraicmeyencarsitaraftari
  8. 8.
    Evlenmeden önce açıkça şartlarını belirtmiş kızdır.

Kimse sizin hizmetçiniz olmak zorunda değil.
    3 -1 ... kendihalindeyazarx
  9. 9.
    birlikte yapılacaksa haklı bir söylemdir, evlilik müşterek deriz ama uygulamaya gelince kaçarız,
    elde yıkama kalmadı zaten, makineler var artık,
    hala evlenmedim ama evlenirsem karıma yardım etmeyi severim aşırıya kaçmadan tabi, eşit olarak.
    eğer hiç bir işe el atmam derse ben de el atmam, bok götürsün evi.
    ... cizlavit
  10. 10.
    tamam aşkım ben şuraya yüzükoyun uzanayım madem. ya da yok yok sen zahmet etme, kendimi de ben zikerim.
    2 -3 ... masklavi