1. 20.
    sizden altın isteyen kendine fiyat biçen bu tiplerle evlenmeyin. yarın para için size yapmadığını bırakmaz. birde neymis ucuza gitmek değeri bilinmezmiş felan bir ürün mal mısın ?

ha ortak karar alınır maddi durum nisbetinde herşey olabilir. lafım annesiyle birlik olup damadı yolmaya bitirmeye çalışan gelin tayfasına lafım.
    2 -1 ... minmimeranim
  2. 19.
    peacekeeper bacım, anamgiller karışmıyor artık bu tür şeylere. çünkü iyi bir meslek sahibiyim düzenimi kurdum alacağımı aldım vs. karşımdaki insanın da benle eşit eğitimde olması yeterli bizim için. para kazanılır, altın alınır.
    ... beatrixthebride
  3. 18.
    beatrixthebride bacı bunu anangillere anlatacaksın.
    2 -1 ... peacekeeper
  4. 17.
    off allah aşkına satılık mal mısınız da kendiniz karşılığında altın istiyorsunuz? insan insanı seviyorsa evlenir. bunu mala mülke altına bağlamak ne saçma.. Ben karı-koca olarak birlikte çalışıp iyi şeyler yapmanın daha keyifli olacağına inanıyorum.
    1 ... beatrixthebride
  5. 16.
    gelinin anasına bacısına dayısına altın gümüş isteniyorsa o işte bir kahbelik olabilir.
    ... peacekeeper
  6. 15.
    Bir erkek olarak beni alacak kızdan 340 gram altın isterim.
    1 ... 1974197819741978
  7. 14.
    evlenilecek kişinin durumuna göre değişir. ama rayiç 5 bilezik bir settir. çok zenginse bu rakam az kalır ama garibansa üstüne gitmek günahtır. ben bir ev parası gram altın mehir isteyen duydum. malum ırktandı afedersiniz l.z.
    1 ... bik bik
  8. 13.
    Sene olmuş 2021. Saçma sapan adetler.
    2 ... luis suarez
  9. 12.
    Sizin şanınız, siz nasıl uygun görüyorsanız der karşı tarafa paslarım. Ki bence bu daha ağır bir söz.. Hem asaletinizden de taviz vermiyorsunuz.. Nasıl şu kadar bilezik, şu kadar altın istiyoruz diyebiliyorlar anlamış değilim. işte tamam hadi adettir, alyans o sana sen karşı tarafa, işte nişanda kız tarafı saat, erkek tarafı bilezik alır falan fıstık.. Pok püsürük işler.. Yine herkes teferruata takılıyor. Olur gider..
    ... gamora
  10. 11.
    Bi kilodan aşağıya gitme bacım. Altın da zaten ucuzlamış, işi ne alsın pezevenk!
    ... centurion