1. 1.
    Yeni evli çiftlerin bir ay içinde evlenip boşanma durumudur.
    Sadece dış görünüşe önem verip aldanan çiftlerin yaşadığı acı gercek.
    -1 ... mechul yazar
  2. 2.
    Kötü örnektir, Anlatım bozukluğuna.
    3 -1 ... judas
  3. 3.
    zararın neresinden dönersen kârdır.

aynı evde yaşamadan bir insanı tanıyabileceğini düşünmüyorum. çok güzel rol yapan insanlar biliyorum. hayatı sinir, stres üzerine kurulu ama birlikle olduğu insanın yanına gidince at sakinleştiri almışcasına sakin, rahat, duyarsız, kibar.

şimdi insanların dikkat ettiği şey de dış görünüş, para, bakarsa karakter fakat bilmem kaçıncı planda kalıyor bilmiyorum.

tipi güzel e parası da var zorluk çekmem evlenirim ben bununla kafası. sonra hüsran ‘’hayal ettiğim gibi değilmiş’’.

18 yaşında hayatı boyunca aldığı tek sorumluluk bakkala gitmek ve ödev yapmak olan mental anlamda çocuklar evlenip ne cesaretse çocuk yapabiliyorlar. bakmıyor ki tamam bu adam/kadın her neyse karı/koca oldu da baba/ana olur mu? bana bir şey olsa bu çocuğu tek başına büyütebilecek sabrı ve özverisi var mı?

sonra biri diyor benim çocuğum biri diyor benim çocuğum, tükür yavrum babanın suratına, tükür yavrum ananın suratına, sana da bu çocuğu göstermem. ha madem böyle diyeceksin, yapmayacaksın!

ayy 5000 lira maaş mı alıyosaaaan, tam evlenilecek erkekseağn.

yemek yapmayı mı bilyosağnnn, tam evlenilecek kadınsığaaan.

geçin bu işleri.

baktınız karar yanlış sürdürüp birbirinizi üzmenin mantığı yok. boşanın.

Edit: öyle sitemkar yazmışım ki acaba evlenip boşandım mı diye düşündüm ama yok bunların hepsi gözlem.
    3 -1 ... hamile taklidi yapan panda
  4. 4.
    evliliği çocuk oyuncağına çeviren bir garip tipleme.
    ... erecene