bugün

Benim karımdır!

Evlendik, karım azerbaycandan geldi. Ne yapsın amk yıllar boyu türkiye de yaşayacak azeri hattı mı kullansın?

Kıllandırmayın lan adamı.
üni.1. sınıftan itibaren aynı hattı kullanan biri olarak değiştirilmesini garip karşılıyorum.
vurdurmuşdur.net artık vurdurmuyordur aferin
liseye geçmiştir.
Çünkü biliyoruz, bir çoğunuz ama bilinçli ama bilinçsiz o numaraya bir kere bile olsa ,ansızın bir çağrı imalı bir mesaj atma hatasına düşecek.
Utanın, bir gram güven veremissiniz.
Eşinin baskısıyla değiştirmek zorunda kalmış da olabilir.
Bir gün çıplak resmi gelirse ortalık karışır diye en doğrusunu yapmıştır.
çekindiği şeyler olan kızdır. belki eşine söylemediği eski bir takıntısı, sapığı, belki de manitası vardır. haberlerde sık okuyoruz böyle şeyleri ama şahsen ben yaşamış olsam şüphelenirim, hanımlara duyurulur. *

zöge: evliyim merak etmeyin kezbanlar. *
bakirelik gitmesin diye arkadan verdiği erkeklerden birisinin, aynı eylemi tekrarlamak için kendisine ulaşmasını engellemek için yapılan hamledir.
buradaki gibi totoşların telefon vasıtası ile iğrençleşmesini istemiyen kızdır. yorumlara bak hele arkadan veriyormuş vurduruyormuş. başkasının karısı kızı sevdiği hakkında konuşması nede kolay amk..

böyle lağım deryalarının başına gelsin sık sık umarım. hatta evlendikten sonra 2-3 kez daha değiştirsinler hatlarını bakalım ne yapabilecek bu kitle.
numara deiştirince karakterin değişeceğine inanır.Öyle olsa keraneler boşalırdı hanım ablam.
komik insandır..
önce sizi engeller, ardından numarasını değiştirir..
faceten mesaj atarsınız hadi bi bacak resmi at dersiniz ve ufff yaaa pfff der atar..
huylu huyundan vazgeçmez..
türkiyeye geri döner yine bi yerden ulaşmana bakar..
böyle bir insana güvenilmez hacımlarım..
Sevmediği birçok kişiden kurtulmuştur. Gerek gördüğü kişilere numarasını da atar zaten.
Kızı da erkeği de kirli geçmişinin üstünü kapatmak istiyordur.
Eğer evlenince çift olarak değiştiriyorlarsa ikiside birbirine güvenmiyordur, çünkü birbirlerinin kirli geçmişinin farkındadırlar, temiz ilişki kurmaya çalışıyorlardır.
Sosyal hesaplarını da koca isteğiyle kapatanlar da vardır.nefeste Almayın bari tam olsun.
Aklınca eskilerden kurtulmuştur, bilmez ki (bkz: arayan mevlasını da bulur belasını da)
Hamiş: gereksiz işler müdürü olma.

Edit: değiştiren kadınlar eksilemiş zaar.
Uyudun mu?
Diye mesaj alamayacak kizdir. Esi artik sorar.
bunun bi de yeni sosyal medya hesapları açan modeli var.. eski yediği hurmalar geri dönüp tırmalamasın diye.. erkek kız farketmez aslında.. gereksiz..
Bulunduğu şehri degiştirmesinden iyidir.
arkadaşları vardır kızon ve kocasının canını sıkmak istemiyordur.
Yediği hurmaların götünü tırmalamasını istemeyen kızdır.
Tabela değiştirmiştir, aynı sektörden ekmek yemeye devam edecektir.
(bkz: ilginç)
ben evleneceğim zaman eğer kız arkadaşım telefon numarasını değiştirmek isterse huysuzlanırım. evlenince neden değiştiriyorsun geçmişinde ne var diye içim içimi yer. bu yüzden bende toplum gibi art niyet ararım.
eski sevgilisi mesaj atarsa dayanamam, kocamı aldatırım düşüncesinde olan kızdır. açık ve net.
güncel Önemli Başlıklar