1. 1.
  gözlemlerime göre evlilik insanı sıkıyor. kendini hapiste gibi hissediyorsun. mutlu olanı çok az. bence bu durum toplumun insanlara evliliği bir esaret gibi göstermesinden kaynaklanır.
  1 ... yalaniarayangercek
 2. 2.
  önce gerdek , sonra iş güç , çoluk çocuk .
  4 ... reklamlardakiinatcilekebenim
 3. 3.
  (bkz: bir musibet bin nasihattan daha yeğdir)
  ... sir kahin
 4. 4.
  Çocukta yapılır, kariyerde.
  ... mbgm
 5. 5.
  (bkz: sonunu düşünen kahraman olamaz memati)
  ... xilloyy
 6. 6.
  düğün, kına gecesi vb.
  ... zurriyetsiz
 7. 7.
  akşamları karpuz alarak eve gidilir.
  3 ... tsira
 8. 8.
  kardeş kardeş oturulur.*
  ... bizpiyaleciyizonlarpiyaleciler
 9. 9.
  bazı insanlar var.. aşırı tipikler.. o kadar sıradanlar ki.. argümanları tahmin edilebilir.. muhalefet oldukları şeyler , sırf başkaları öyle diyo diye savundukları düşünceler..

  beş para etmeyen insan sürüsü..

  bunlardan en klişesi şudur : evlilik gerer adamı abiii yeaaa.. özgürlüğüm kısıtlancak hem evlencek kız mı var yaaeee işte en iyisi bekarlık..

  şimdi gerizekalı erkek , yaşın maksimum 27.. büyük ihtimalle hala ailenle yaşıyosun.. tek başına ev açsan , fastfood mekanlar da eyleme gitse açlıktan ölücek kadar yemekten bihabersin.. çamaşır makinasına ne koyulur , ütü nasıl yapılır bilmezsin.. yalnızlığa gelemez oturur burd şarkılar şiirler yazarsın.. allah bilir çok karılar da siktin ama o kız var ya hani şu meşhur eski sevgilin , işte onu çok pis sevmiştin.. çok ayrıydı he mi ?*

  bu kadar klişesiniz alayınız abicim.. evliliği sonra klişe ve sıradan diye beğenmiyosunuz.. bi adam olur , hayvan gibi iyi kariyeri , 6 milyar maaşı vardır , karı kız gırladır , annesini özleme triplerini bırakmış , içindeki çocuk denen zımbırtıyı pışpışlayarak uyutmuş , otel gibi bi ev tutmuş , evin altındaki danışmaya bi temizlikçi bulmasını emretmiş filan olur.. bu adam evlenmesin.. ben o adam olsam ben de evlenmem..

  haftasonu pariste sufle yerim , hafta içi istinye'de balık akşamları da teomanın yattığı kızlardan bi kaçıyla yatarım..

  bu adama evlen abicim çoluk çocuk filan dersen , yok almıyım der.. sonunda tabii 65ine filan gelince arkadaşlarının çocuklarına yaranıp babalık meylini onlarla tatmin etmeye çalışan sevimsiz bi herif olur ama olsun onun seçimi..

  fakat siz nesiniz ? maksimum eğlenceniz asmalımescit'e gitmek , en büyük hayaliniz araba almak , en ideal kadınınız da pıleysiteyşın oynayan kız olan salak erkek çocuklarısınız..

  yani bu ben evlenmem kızım tafranız kime ? dün bi çocukla buluşma ayarlamış arkadaşlarım.. bebek kırıntıya gittik.. masaya oturdum , buraya geleceğimize beşiktaş sahilde otursaydık ne işimiz var bu tiki yerlerde dedim.. çocuk bu arada yıldızın vasat bölümünden mezun piçin teki.. bana döndü dedi ki , ooo bebek'e kaç ayda bir gelirsin ki bi daha ve ben almanyada okuyorum.. ben de döndüm , ağzımı açıp lafları soktum sonra babasından aldığı kıytırık arabasıyla siktir oldu gitti..

  yani bu adam dönüp bana evliliğin kendini esaret altına alacağından bahsediyo ? lan ben seni ormana bıraksam özgürlük anıtının üstüne oturtsam bile kapasiten belli.. al işte evli değilken , allahın tırt amerikan özentisi kafelerinde karı kız peşinde sürtüyosun.. hayatta ulaşabileceğin nokta , kaliten , seviyen belli.. sen evlensen nolur evlenmesen nolur.. evlen de bari ev yemeği ye..

  bana kalırsa bunların alayı evlenmesin dünya böyle klişe adamlardan kurtulsun zaten soyları azalarak tükensin.. ama bi durun düşünün..

  al işte hepiniz bekarsınız ? napıyosunuz bu özgürlükle ? paranızın pulunuzun yettiği sizden önce binlercesinin geçtiği vajinalardan geçip , kös kös eve gelip sözlüğü açıp biraz aşk meşk diye kendi çapınızda döktürüp , içten içe eski zamanları özleyip sonra gelip burda evlilikk mi vuuu havı türk kızı evlenmek ister bense alman sikerim başkasına el sürmem tripleri yapıyosunuz..

  komiksiniz yahu.. size acımaktan başka bihis besleyemiyorum.. dua edin ki , analarınız zamanında oy oy oğlum güzel oğlum seni alacak kız çok yaşadı bak sen ki şölye mükemmel böyle tatlısın diye sizi şişirmiş yoksa bu boş ve manasız hayatta intihardan başka bi seçeneğiniz olmazdı..

  evet evlilik çok sıkıcı gerçekten.. hele derinliği am derinliği kadar olan adamlarla bi ömür geçirme düşüncesi var ya.. dünyadaki en sıkıcı şey..
  4 -2 ... hefeweizen
 10. 10.
  göt göbek.
  1 ... deepphysics