bugün

merak edilendir.

yani sirf aksam yemek yapip, bulasik yikamak zevkine erismek icin evlenmeli miyim ? zira ben baska bir artisini goremiyorum da.

tutturmuslar bir evlilik arkadas. iki dakika sevisicez diye beni ayni adamla ayni evde yasamaya zorlayamazsiniz. hayir efendim kabul etmiyorum bunu. zaten yemek yapmayi falan bilmem ben. ogrenmek de istemiyorum ! ben boyle iyiyim tesekkurler !
Film daha yeni başlıyor.
Boşanıyorsun.
(bkz: Bunu babana sorsana delikanlı)
Yeni bi sayfa açmak da olabilir.
zor yasam sartlari olan dünyada hayatı daha kolay hale getirmek icin idealdir is paylaşımı yapılır ve yaşam devam eder sevgi ve cinsel ihtiyaç giderilir ve daha sağlıklı bir nesil icin bu cinsel birliktelige ihtiyac vardir gayrimeşru çocuk orani daha az olacaktır bu sebeple. Ve belki de en önemli şey (bkz: çocuk)
bilemiyorum ama tahminim eglenceli bir sey.
Sevdiğin bir insanla özgürlüğün kapısını açıyorsun diyebiliriz çünkü bizim toplumumuzda sevgili olup yaşamak yok.evlendiginde bir o kadar da özgürsün bence.
düzen olmuş oluyor. ama sen her daim düzülen olmuş oluyorsun.
(bkz: düğün dernek) uzun metraj film

(bkz: düğün gerdek). kısa film
hayatını bir insanla birleştirmiş oluyorsun.
düşündüğün gibi olmuyor.
(bkz: sex)

Evet bu entry sadece bakınızdan oluşuyor.
Bu ay sonu evleniyorum yazarım.
Bok torbası bir çocuğa sahip olmak için dokuz ay hamile kalıyorsun. Bir de kocanın iş yerindeki sorunları eve taşıyıp, bir de ilgisizliğinde sana trip atması var.
seks yapıyorsun en güzelide bu .
Yasal olarak surekli sevisiyosun.
Resmi olarak Poşetlerimi taşıyacak biri olcak işte. Öyle gereksiz.
gördüğüm kadarıyla ilk zamanlar çok mutlu fakat zaman ilerledikçe kocaman bir alışkanlık.
bazen cok kotu seyler olabiliyor.
(bkz: başın göğe ermesi)
Evliliğe zorlanan birileri varsa demek...