bugün

Nikah masasına sıçmayacağımız kesindir.
evlilik aşkı kokutuyor.
Evlenerek zaten sçmış oluyorsun o yüzden ilerisini düşünme.
Haberin var mı bilmiyorum ama oda spreyleri ve tuvalet için sprey ve tabletler var.

Hayır yani olur da bu kafayla evlenirsen bilgin olsun.
Eğer uzun bir sevgililik döneminiz olduysa birbirinize iyice alışmışsanız sorun oluşturmayacaktır.
Klozetin deliği ile kıçının deliğini alt alta getiriyorsun. Basit.
(bkz: sen evlenme ulan ayı)
Nasıl ki ayrılıklar aşka dahilse, sıçmakda evliliğe dahil dostum.

Tuvaletin kapısı sürekli açık olmayacaksa sorun edilmemeli. Sonuçta tuvaletin koyuyor olması gayet olağan.

Ama evin tamamına yayılırsa o koku, tanıdığım çok iyi avukatlar var. Tek celsede biter iş. Sıkıntı yapma.
(bkz: korkarım cevabı beğenmeyeceksin) *
ilk başlarda götünü sıkarsın ki ses çıkmasın, 1-2 sene sonra sal gitsin amk.
bekarken sıçtığın gibi.
götüne güvenmeyen evlenmesin.
(bkz: yanlış kişiyle evlenmek)
görsel
haklı sorudur.
Sifonu, taharet musluğunun kurnasını açıp su şırıltısı eşliğinde önce bi ince ince sıkarak malın havasını alıyoruz. Akabinde mal flöp diye düşüyor beyler.
Mümkün olduğunca sessiz bir şekilde.

Ve siz erkekler; lütfen havalandırın tuvaleti. Kimse o iğrenç kokuyu çekmek zorunda değil.
sessiz ve derinden...
iki dağ aradından yapılır.
böyle güm güm ses çıkmamalı ama.
Musluğu hafif aç ve sonra yapıştır gitsin.
ilk olarak eşinin sıçmasını bekleyecen ve o sıçtıktan hemen sonra lavaboya gidecen eşin mahçup olacak ve senin nasıl sıçtığınla ilgilenmeyecek o sırada sen de rahat rahat keyfini çıkara çıkara sıçarsın.
yasak mı ya la yoksa. değildir sanırsam.
Ağzımızla. Töbe est.
(bkz: ses yalıtımı)
ben hep 50 liralık sıctığım için beni ilgilendirmeyen olay. size iyi sıcmalar.
şu an kol gibi sıçıyorum. evlenince sulu yemek yiyecegimi düşünerekten sanırsam lapa kıvamında sıçacağım
evlenince dübürüne civa döktürüp üstüne dikiş attırıp yeni bir tünel açtırmayı düşünmüyorsan eskisi gibi(ağız+ boğaz+ mide+bağırsak+makat güzergahı) devam edilerek çözülecek telaş.