1. 1.
    Bir insanin başına gelebilecek en büyük faciadır.

Bizim kezban gelinde abimi kaynanasiyla aynı apartmanda zorla oturtturuyor anası 3. Bizimkiler 21.katta icguveysi verdik abimi.

Hayır yani evlenmek demek fedakarlık demek madem annenden ayrı yaşamak istemiyon nie evleniyon amk. Kocan ailenle aynı yerde yaşamak zorunda mi bide tehdit ediyodu annemle aynı siteden ev tutmazsan senle evlenmem yüzüğü atarım diye.

Şahsen ben yasamam kaynanamla aynı apartmanda hergün görmek zorunda degilim. Her iki tarafında ailelerinden farklı yerde yaşaması en mantıklı.
    4 -3 ... patronum
  2. 2.
    olmaz.

"sabaha kadar oğlumu inletiyorsun" diye kötek atar bana.
    7 -4 ... liliith
  3. 3.
    Ömür boyu sabretmek zor. Rekorum 2 ay.
    2 ... mr forever happy
  4. 4.
    Evlenince kaynanayla aynı evde yaşamak değildir.

(bkz: ömür törpüsü)
    4 ... kendihalindeyazarx
  5. 5.
    Apartman kaynananın olabilir.
    1 ... judas
  6. 6.
    eğer ki kayınvalide oğluşum da oğluşum diye yırtınan bir tip değilse her şeyin gayet yolunda gittiği durumdur.

Her şeyden evvel evlatlarının mutluluğunu düşünen bir anne zaten olabildiğince uzak tutuyor kendini, her ne kadar aynı apartmanda otursalar dahi...

Yaşadık. Tecrübeyle sabit bir durumdur.
    1 -1 ... yazarim bilirsin
  7. 6.
    abooooo hayal bile edemiyorum. her hafta altın günü.
    2 -1 ... ssoren
  8. 7.
    Koca için zor durum.
    1 ... bir deniz hikayesi
  9. 8.
    (bkz: ne tarafa doğru kusuyoruz).
    ... ilgisiz ve sorumsuz insan
  10. 9.
    imkansız değildir. O kadar da abartmamak gerekir. Biz kaynanamla çok iyiyiz yıllardır aramızdan su sızmaz. Hatta ben yeni düğün yapacağım zamanlarda bana epey çeyiz getirmişliği var. Dört yıldır birlikte yaşıyoruz. Zaman zaman ufak atışmalarımız oluyor ama etle tırnak gibi ayrılmaz bir ikiliyiz.

Yalnız eve gelen dava kağıdını hala anlayamadım. Bizim apartmanda biri boşanıyormuş kim boşanıyor acaba.
    3 ... loveneverdies