bugün

çok şükür o kadar karaktersiz değilim.
insan psikolojisi farklıdır.

Mesela aldatan bir bireyin işe gittiğinde aklı evde ki karısında kalma ihtimali yüksektir.

Çünkü kendi yediği b*Ku karşısındaki insanın yapabileceğini düşünür.

Sonuç olarak ya öldürür yada boşanır.

Ne ekersen onu biçersin.
Velhasıl, Evlenmeye g*tü yemeyen birey bu yola çıkmamalı.
bende bir garanti vermem.
evlenmeden önce, müstakbel eşlerin bu konuda görüşleri alınmadan olmaz.
10 saniyelik performansı olan adamların başlığına hoş geldiniz..

He babam anlatın casonovalar sizi...
Emin değilim ama arada karıya giderim galiba.
hassiktir ya yüzyılın Açıksözlülügü beni yardiran başlıktır.
ben eğer bana sadık olursa aldatmam. geri kalan herşey master card.
o halde bu tür kişilerin hayattan hevesini aldıktan sonra yani 35 li yaşlardan sonra evlenmesi gerekir. aksi takdirde yuvayı yıktığınıza değmez.
bende böyle derdim zamanında ama aldatan aldanır bremın ayrıca dünnyanın en rezil olayıdır düşün ki karında seni aldatıyor?!
hiç bir kadın aldatılmayı hak etmez, erkekler bahane uydurmasa iyi olur.
bekara olmayan kadınını aldatmak kolay gelir.
hele bir evlen sonra yorum yap.
evlenmemek için bir bahane daha buldum.
Kendine güvenmeyen kişidir bunu söyleyebilen.
Kendisini kontrol edemeyen hatta belki de kişilik bozuklukları yaşayan insan söylemidir. Hatta kendisi değnekle ovada güdülmekten, çimen yemekten, yalaktan su içmekten de hoşlanmaktadır.
Allahım sana sığınırım beni nefsimin ve şeytanın şerriden koru korktuklarımdan emin eyle beni onlarla imtihan etme diye dua edebilirsin.

Büyük konuşma yeter büyük konuşursan ben kesinlikle aldatmam dersen dua da işe yaramaz.
işte bundan bahsediyorum. (bkz: monogamy isn t real).
bunu diyen adamdan her türlü namusuzluk beklenir. evli kadınlara bile sarkar adam azmış bildiğin...
asil kadin ona neler ediyor fark edemiyor geri zekali.... ulan kadin cigerini söküyor, evlenilir mi hic geri zekali???
Bunu ağzını yaya söylemekten ar etmeyen er kişiye verilecek tek cevap vardır.
Sen evlenme ulan ayı!
içten içe daldan dala atlamaya müsait canlılar oldugunuzu biliyoruz kankalar. sadakatiniz, beynini kullanabilen evrimleşmiş bi insan mısınız yoksa taşı taşa vurup kıvılcım çıkarmaya çalışan bi canlı mısınız onun göstergesi aslında.
en korktuğum şey evlenince ya karımı aldatırsam şeytana uyarsam. günümüz kızları şeytanı bile kandırır.

şimdi bile flörtüm varken başka kızlarla da konuşuyorum gerçi ben safım kızlar beni kandırıyor beni seç seni o haketmiyor diye.

o değil ideal damat aday adayımıyım selam verdiğim teşekkür ettiğim evlenelim diyor. evlilik teklifleri alıyorum. bıktım kızlar beni kullanmaya çalışıyor gibi namusuma resmen göz koymuşlar.
zaten gram aklin olsa evlenmezdin sen geri zekali... madem öyle, hem karin seni gasp edecek hem sevgilin. cift mikileceksin, geri zekali...
Evlenmezsen aldatmazsın, bir de o yönden bakmak lazım.
evlenme o zaman?.
Aldatilmaya karşı artık bağışıklık kazanmış biri olarak sikseler yapmayacağım bir şeydir.