1. 1.
  ülkemizde sayıları çok fazladır tek dertleri koca parası yemektir, o zaman git genelevde çalıp escort ol ben sana bakmak zorunda mıyım? kıza bakıyorsun evlenmeden önce iyi bir işi gücü var güzel de maaş alıyor evleneceği zaman ise işten çıkıyor. sebebi de çocuklarla ilgilenecekmiş biz keriz miyim de çalışıyoruz o zaman. siz siz olun bir kızla tanışırken böyle paragöz kaşar olmasına dikkat edin yoksa yarı yolda bile terkeder.
  1 -7 ... ernesto doqukan guevara
 2. 2.
  bir süre sonra boşanıp nafaka alacaklardır.

  (bkz: mgtow)
  2 ... kara atli prens
 3. 3.
  Türkiye şartlarında normal kadındır. Ben kadın olsam çok net Koca parası yerdim. sabahın köründe kalkıp, özelde patron azarı yemenin neyini beğeniyorsunuz? bende bu kadınları anlamıyorum; illa çalışacağım diye, onun bunun sekreterliğini yapmanın nesi yüceltilecek bir şey? ha avukat, öğretmen, doktor olursun anlarım. ama bugün Türkiye'de bir kadın, erkeğin bile zorlandığı işlerde çalışıpta nasıl mutlu olabilir ki? şu çalışma olayını bu kadar abartmayın.

  Not: burda bahsedilen ihtiyacı olmadığı halde çalışan kadınlardır.
  1 -5 ... a s i n
 4. 4.
  böyle bir kadın gördüm mü kaçın. kesinlikle gözüne bakmayın konuşmayın nikah masasına oturturursa bam bam hayatınız kayar.

  kızın biriyle tanıştım normal asgari ücretle çalışıyor buraya kadar normal. kız bir ayar veriyor yok artık dersiniz yok senle kuru ekmek yemek muhabbetleri sonra anladım ki kızın derdi benle evlenip işi bırakmakmış. tabi ki anladım ve yolu gösterdim. ortalıkta böyle çok tipler var dikkatli olun.
  2 ... minmimeranim
 5. 5.
  Neden mutsuz olacağı tercih yapsın ki böyle mutluysa bize ne.
  1 ... elcevap
 6. 6.
  hayatı pembiş bir yaz dizisi tadında yaşayan asalakların garipsediği; "ayy ekonomik özgürlük gibisi var mı şekerim" diye kasıldığı taşşaklı kadın.

  bir çocuğun bakımını üstlendiği taktirde böyle tabii. diğer türlüsü bence de fırsatçı ve kolaycı bir tavır. kadınların iş hayatındaki varlığı her şeyi daha katlanılır kılıyor. daha uyumlular. iletişim kurmak daha kolay. daha hızlılar.

  ama bence anneler çalışmamalı. üzgünüm. bir çocuğun en çok ihtiyaç duyduğu şey annesidir; kariyer hırsı güdüp saçmalamaya gerek yok. küçücük bir yavru bakıcıların ya da akrabaların elinde telef olmamalı. birlikte biçok anısı olmalı çocuğun annesiyle. özellikle annesiyle.

  benim anam da babam da çalışıyordu ve hala çalışıyorlar. bütün çocukluğum cumartesi ve pazar günlerinden ibaret. diğer günler yok gibi. çünkü evde yoktular. bu bi dram değil. bilakis beni çok eğitti. büyüyünce anladım onları, hak da verdim ama okuldan eve geldikten sonraki o yalnızlık ablam ve beni çok hırpalamıştır. yalnızlıktan kastım insansızlık değil. aksine çok fazla insan vardı etrafımızda ama anne ve babanın yokluğu çok belirgin.

  bir çocuğunuz varsa kariyeriniz onu iyi yetiştirmek olmalı. günün sonunda x hanım, x bey olmazsınız, fiyakalı titrleriniz olmaz ama minicik bir yavrunun bütün süreçlerine tanık olmanın, beraber büyümenin ve her geçen gün bir şey daha öğrenmenin büyüsünü tecrübe edersiniz.

  muhafazakar bir tavır gibi oldu farkındayım ama nedense kıyamıyorum çocuklara. gerçekten çok yalnızlar aq. yazık ulan.
  5 -3 ... dior cc