bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Allahın belası bir insan türüdür bunlar ve ne yazık ki erkeklerin çoğunluğunu oluştururlar.

Evlilik öncesi gülümü,cicimi bol cümlelerini unutup evlilikten hemen sonra sığır postuna bürünen tiksinçlerdir.Nereye baksam bir tane böyle öküz görüyorum.evde genlerimi miras aldığım babam,yandaki komşum hayvan rıza,manda soyundan olan amcam,otobüsteki ayı yavrusu ..vs...Bu tür öyle bencil öyle duygu yoksunudur ki istediğini elde edene kadar yapmadığı romantiklik kalmaz.Güllerle bezenmiş yollardan tutunda 2 saat süren fransız öpücüğü olmaksızın penis vajina temasına gitmeyen ön sevişme düşkünlüklerine kadar...ama ne olur nasıl olursa bu yaşam formu talihsiz bir kızla evleniverir...kızımız hala aşık..etten çok duyguyla konuşuyor ruhuyla okşuyor....attığı o imza aşk bülbülü erkeği ise birden öküze dönüştürüyor.Evet o imza sevimli romantik bülbülden eser bırakmadı...şahitler evrimin şahidiydi.bahtsız kızımız ise evlilik şehidi !
    dişinin ((dişi diyorum çünkü artık imza atıldı))evlilik öncesi duyduğu sevgi sözcükleri de artık o nikah defterinin tozlu yapraklarında kaldı...aşkımlar,''senin için geberiyorum'' yazılı mektuplar,nazik öpücükler,okşamalar,koklaşmalar artık belediyenin raflarına kaldırıldı...hatırlanması içinde bir cüzdana kopya edildiler...artık bakıp bakıp ağlarsınız hanımefendi diyerekten....

öküz mutlu,her daim yüzü güleç.öküzün kafası bozulsa..''gel lan karı'' iltifatıyla iki posta kayacak,yüzüne bakmadan kıçını dönüp uyuyacaktır.üstüne osurmayıda ihmal etmeden,mutlu ve gayet huzurlu.
    garip birşeyler yok mu ?? sorusundan uzak durumu kanıksamış kafası rahat bir osuruk hadi zarrtt...!
    kıçının dibindekinin ne hissetiğinin hiç bir önemi yoktur artık...erimiz işini bitirmiş kösnüsünün tükrüğünü partnerinin rahmine yapıştırmıştır.
    kıçını dönüp horlayarak uyuduğu eşi zaten bir vajinadan ibaret değil mi canım ?
    aaa dişi;yürüyen bir vajinadır bilmiyor musunuz ??
    kendisi ise bilmiyor ama bir öküzdür...

kadın sabırlı,aşk emeklisi,işini biliyor nietzsche'nin söylediği gibi kadının elinde kırbacı var ama öküze kırbaç para etmiyor.Nietzsche işte bunu bilmiyor...''Öküze kırbaç fayda etmiyor''...Artık kadının butu onun ya,memeleri avucunun içinde ve bir yere kaçamaz ya..kadın cazibesi ve zekasıyla kırbaçlasa ne yazar öküzün sırtı nasır bağlamış...tatlı dile ne hacet canım kulakları artık kıldan duymuyor !..kösnünün boşaltıldığı hede yemek yapabiliyor,çocuk doğurabilyor,karnı doyunca o enerjiyle altında kendini ezdiriyor ya...dünya öküzün...
    ne mutlu öküzlere ...

anneme;evlendikten sonra babam gibi öküz olmayacağım ! karım bende ne istiyorsa bulacak anne dedim !
    sen de değişeceksin mosquito dedi.babanda senin gibiydi bir zamanlar ...
    peki dedim tv deki mehmet ali erbil'i izleyen babama -...peki sen ! ...sen evlenmeden önce karıma şöyle davranacam,böyle yapacam...evlenir evlenmez tango dersi aldıracam ve her haftanın belli bir gecesi tango gecemiz olacak.sürekli hediye yağmuruna tutacam hatta bunu o kadar düzensiz yapacam ki ne zaman hediye alacağımı kestiremeyip sürekli sürpriz yaşayacak,her yıl gelirimizin bir bölümünü yurt dışı seyahetlerine ayıracam ve buna venedikle başlayıp gondolda eşime methiyeler dökecem dedin mi ???
    babam- hönk !! dedi bana
    ve güvendim kendime.ben değişmeyecem çünkü senden farkım planlarımın olması dedim...göstermelik bir kaç şiir ve çiçek değil benimkisi...evlilik öncesine ait düşünceler değil ! öncesi ve sonrası aynı benim için !
    babam onuda anlamadı ya neyse...
    ama annem anladı beni...sevindi gözünün içi güldü.gelininin bir ''dişi'' değil de oğlu tarafından ''bedeni ve ruhu ile tastamam değerlendirilen bir kadın'' olacağına inandı...

annem aşkı biliyordu hala çünkü;o bir kadındı.
    88 -18 ... mosquito
  2. 2.
    genelde hanımlar için kullanılan tabirdir. niye, çünkü erkekler zaten evlenmeden önce ne şekil bir öküz yavrusu olduklarını belli ederler. yani evlendikten sonra nasıl bir yavru ile yaşanacağını kestirmek için müneccim olmaya gerek yoktur. halbukisi kadın milleti olduğu gibi değişir. nereden bildiğimi sormayın artık. onbin değişik yerde açıkladım.
    not: yahu öküzü yavrusu olmaz aslında. zira öküz tarlada çalıştırılmak için iğdiş edilmiş boğadır. çiftleşemeynce ne yapar gücünü sapan çekmede kullanır...
    tabi ben de başlığın bütünlüğünü bozmamak için artislik yapmadım.

not2: bir şey daha küçük beyinli koca popolu türk kadını diye başlık açtığımda bana eks oy veren arkadaşlarım bu kadınlardır bu şekilde ezilenler... istisnaları saymazsak okumuş kendini geliştirmiş evlenmek için değil de sevdiği için evlenen kadınlarda bu tür sorunların olması mümkün mü?
    bazen eleştiri ağı olabilir, bu gibi durumlarda kalkanı çekmeden önce ne söylendiği anlaşılırsa şahsımız adına daha hayırlı olur.

ek: bir konuda birden farklı görüş olması mümkün olmakla beraber farkı görüşleri savunanlarında diğer görüşe hak verdiği görülebilr. başlığın tanım beyanı bence çok doğru ama, bunun suçlusu annesi tarafından o şekilde yetiştirilen erkek mi?
    bu arada koca ağzımı istediğim yerde şeklde açarım. sorunu olana kafamla birlikte...*
    4 -6 ... karga
  3. 3.
    (bkz: evlenmeden önce evrim halinde olanlar)
    (bkz: evlendikten sonra özüne dönenler)
    2 ... blindguardian
  4. 4.
    çok eşli insan doğasına olabildiğince aykırı "evlilik" gibi insan hayatında "evrim" niteliğindeki bir değişikliğin yaşanması durumudur. öküz denmesi doğru değildir. hata başka bir yerde aranmalıdır.
    1 ... kahvekremasi
  5. 5.
    kadınların evlenme korkusunun sebepleridir. erkeklerin de evlenme korkusunun sebepleridir.
    3 -1 ... ucuncayir666
  6. 6.
    evlenince evrim geçirip insan yavrusuna dönüşen öküz yavruları da vardır. *hal böyle olunca mühim olan evrimin yönüdür denebilir.
    2 ... williamhowardtaft
  7. 7.
    aslında kadın erkek diye ayırmak yanlış bence. erkekler elde edinceye kadar herşeyi yaparlardı. yaparlardı diyorum çünkü artık evlenmek için binbir takla atan kadınlar oluyor. erkekler rahat. nasılsa kırkında da 20 lik kızla evlenebiliyor, ellisinde de çocuk sahibi olabiliyorlar. etraftan evde kaldı, kartladı artık diyip başının etini de yemiyorlar. oysa kadınlar, bunların hepsine maruz kalıyorlar ve tez elden evlenmek için kendilerini, her daim anlayışlı,bakımlı, bağışlayıcı, evde erkeğine yemeği büyük bir zevkle yapacağı intibaları veren, giyinmekten çok hoşlansa da, erkeği kızar diye dekolte giyinmekten vazgeçen, geçmişte çıktığı erkek sayısını ondan ikiye düşüren, eğlenilecek kız değil evlenilecek kız imajı verebilmek için olağanüstü çaba sarf eden, hiç sinirlenmeyen, pamuk gibi kadınlar olarak göstermek zorunda kalıyorlar.
    tabi imza atıldımı malum tablolar çıkıyor karşımıza.
    eski aşklar yok artık diyen büyüklerimiz gibi, umarım bizde, bizden sonraki nesile, bir zamanlar aşk için evlilikler yapılırdı, hep birarada olmak, onun kokusuyla uyanmak için, demek durumunda kalmayız.
    2 ... şubat
  8. 8.
    artik nasilsa benim, nikahi bastim özüme dönebilirim felsefesiyle yasayan okuz yavrularidir.
    1 ... kopush
  9. 9.
    Bazıları fazla evrilir ki biz bunlara baba diyoruz bazen
    -1 ... nukleermalkav
  10. 10.
    (bkz: öküz kısırdır yavrusu olmaz)
    3 ... karga