1. 1.
  Bir insanın başına gelecek en kötü durumdur.
  Aşkı memnu bihterin de başına gelmişti bu durum annesinden kurtulmak için evlenmişti ama annesi allem edip kallem edip yine kızıyla damadının yanına yerleşmişti.

  Valla benim annem benle aynı evde yaşayamaz izin vermem.
  2 -6 ... patronum
 2. 2.
  annanem hep derdi.
  evlat evlenene kadar ananın evladıdır. çıplak şeytan koynuna girince anasını da bırakır insan.
  bende her defasında ona karşı güler, ya ne olacaktı anane der içten içe yemin eder söz verirdim kendime. yaramı öperek büyütenin kalbinde yeni yaralar açmamaya.
  bu muhabbetler döndüğünde 13-15 yaşlarındaydık.
  23 yaşındayım hala aynı düşünüyorum. evlenecek olsam oturacağım tek ev var. taşınacak olsam yanıma alacağım tek varlık var.
  insan sevdiğine kapı gözletir mi? o acıyı yaşatır mı?
  6 -4 ... hala avcumda olmali yildizlar
 3. 3.
  evlenmeden annenin sizle aynı evde yaşaması kadar fena olmayan durum.
  3 ... antik sarapci
 4. 4.
  bismillah

  Olması gereken hatta zaruri olan durum. NE yapalım bunca yıllık anamızı başımızdan atalım mı?
  2 -2 ... allium sativum
 5. 5.
  Yav imkan yoksa tamamda babamın dizinin dibi dururken keyfine benim evime gelirse kovarım. Baba bey orda armut sapı mı lan. Bir de yeni evliyiz be anne. Anlayış göster ben yatak odasında tıkılı kalmak istemiyorum evimin her köşesinde her fırsatta sevişeceğim. Evet.
  1 ... baba kreyzi
 6. 6.
  Evliliği bitirir.
  3 -1 ... cileksultan
 7. 7.
  büyük bir sorundur. isteseniz bile ağız tadıyla kavga edemezsiniz. sürekli evde büyük var stresiyle yaşarsınız. bir yere gitmek isteseniz onu evde yalnız bırakacağınız için vicdan azabı çeker kendi hayatınızdan fedakarlık yaparsınız. eğer annenin kimsesi yoksa ve bir evi yoksa o zaman kabul, ama diğer şartta herkes evinde yaşamalı.
  ... dumman
 8. 8.
  aynı evde yaşamak çoğu zaman eş ve anne açısından sorun çıkartmıştır. çünkü bir gelin ve kaynana tabiat gereği ateşle barut gibidir. istisnalar tabiki vardır ama oranı çok azdır. eğer gerçekten bunu kabul edip birbirini seveceklerse aynı evde oturmasına rağmen yaşanır gidilir. ama böyle bir şey gerçekten çok az görülür. onun yerine aynı apartmanda altlı üstlü katlarda oturmak ya da evleri çok yakın yerlerde oturmak çok daha mantıklıdır. doğrusu da budur. eğer anneyi uzak bir memlekette bırakıp bayramdan bayrama gidilirse gerçekten bir ömür anne özlemine, anne için ise evlat özlemine gebe bırakılır. ve bir gün gelir anneye doyamadan elveda edilir. böyle bir hayat yaşanmak istenmiyorsa yakın yerlerde oturmak şarttır.
  1 ... karanligin ruhunda bir gece
 9. 9.
  Normal karşıladığım ve istediğim bir durum. Evlilik konusundaki tereddütlerimin içerisindeki en büyük konu bu. Eşinizle aileniz arasında seçim yapmaya zorlanmanız lanet bir şey. Ben ikisi bir yerde olsun isterim. Gelin ve kaynananın aynı çatı altında yaşaması, birbirine uyum göstermesi çok zor. Ama onlar olmadan kurulacak bir yuva eksik olacak gibi geliyor bana.
  1 -1 ... sairceketli
 10. 10.
  belki bir orgy sebebidir.
  kim bilir?
  ... bedmest