bugün

Evlenmeden önce her boku yiyen, evleneceği sırada iffetli, ahlaklı, namıslı, doğduğu günkü gibi temiz bir kadınla evlenmek isteyecek kadar kepaze erkeklerdir.

Evlerden ırak.
Birde kadına "karı" der bu andavallar.
Badem bıyıklılar.
büyük konuşmamak lazım.
herif diyerek zaten "evlenmeyeceğim hiçbirinizle!" diye mesaj vermiş adeta yazarımız. *

bencil ve sadakatsiz erkek tipleridir.
Evlendikten sonra sözlük gibi ortamlarda genç kızlara yavşayıp evli değilim ayağı yapanlar.

Maalesef Sözlükte çok var bunlardan...
Duvaklı olan.
görsel
Ayran gönüllü olanlardır. Herkesle alakası olup konuşmadık kız bırakmamıştır.
muhafazakar olması.
(bkz: ben)
Kadını hor gören , pozitif ayrımcılıkta bir numara olan , küfür eden , döven , hakaret eden , kendini bir bok sana her (erkek ) dedim özür dilerim.
Ben olabilirim belki tam emin değilim siz yine de peşin hüküm vermeyin..
alttan çıtçıtlı badi giyen herifler.
Makarna yapmasını bilmeyen.
(bkz: Başlıkta kendini görmek)
oo eyyorlama varmış, hiç çağırmıyorsunuz. vaziyet alın, manevi işsiziniz geldi.

tam olarak karaktersiz herif tiplerinin dahil olduğu gruptur. karaktersiz burada hakaret olarak değil tam olarak kelime anlamıyla kullanılmıştır.

dürüst değilse çiz direkt üstünü.

kendisine saygısı yoksa size hiç olmaz, karala karala.

söylediklerinin, yaptıklarının arkasında duramayan, sorumluluk alamayan biriyse geç onu.

eğlence anlayışı her akşam televizyon izleyip bıçak ucunda elma beklemekse, olmaz o iş.

ilişkiyi milli müsabakaya çevirecekmiş gibi kafasında skorlarla yürütüyorsa, ben senin için şunu şunu yaptım diye yaptıklarını lütufmuş gibi önünüze sürüyorsa çok da gerek yok hani.

özentilik varsa, fikirleri kendisine ait değilse, kabaysa, über seviyelerde bencilse, sevmekten anladığı seviyoruz kızım işte daha ne istiyosun? civarlarındaysa boşverin, çay için o da güzel.
işkolik para göz çapkın zengin ya da zengin gösteren yakışıklı ya da sakal gözlük kamufle olan ilişki geçmişi haddinden fazla kabarık cinsellik düşkünü güven vermeye çalışan (bu tamamen güvenilmemesi gerektiğinin göstergesi ) şekilci duygusuz anlayışsız saygısız vizdansız ahlaksız şerefsiz şefkat fakiri bla bla bla .
Estetikten yoksun başlık açan kezbanlar ahahahdrndı.
ev işlerine, kıyafete ota boka dökülecek çöpe kadar hadden fazla karışan aşırı köleciliği seven erkeklerden uzak durun, bir ömür boşa tüketilmemeli.
valla öyle biri çıkar ki karşına, bütün tabularını yıkarsın demedi deme.
Herşey bir şekilde hallolur ama kaşar heriflerin çaresi yoktur. Evlilik değil arkadaşlık bile yapılamaz.