bugün

Ayvayı yediniz demektir. Düşüncesi bile korkunç.
türkiye'de evlenenlerin çoğunluğunun yaşadığı his olduğunu düşündüğümdür.
Gece güzel geçmediyse demek ki...
https://sadecedeniz.files...diyaloglarc4b1_133749.jpg
Sikiyle hareket eden zihniyettir . Bir kadını çekici bulup sikiyle hareket eder . Evlenir gece istedigini alır . Sabah ise göt gibi kalır boşa yaşadıgını anlayınca .
(bkz: 30 gün içinde iade garantisi)
boşanmanız gerekmektedir.
ne içirdiniz lan bana psikolojisne en net örnektir.
Ertesi günü hapının da fayda etmeyeceği durum.
zayıf ve ileriyi göremediğinizi gösterir.
O kadar evlenmek istediğim kişi bu muymuş dersiniz. Artık çok geçtir.
birbirinizi iyi tanımadan evlenirseniz sonucu böyle olabilir. iyi tanımaktan kasıt yatıp kalkmak değil.
Atılan imza üzerinden 24 saat geçmeden evliliği iptal etme şansınız bulunmakta. Hukuk kuralları çercevesinde bulunan bir hak.
çocuk yapmadan, Tez zamanda boşanmayı gerektiren pişmanlıktır.
Geçenlerde rüyamda gördüğüm durum şöyle düşünün
bir sabah gözünüzü açtınız su getirsene diye biri sesleniyor sekiz aylık hamile eşiniz yanınızda hali yok o sırada pazar sabahı baba diye kapı açılıp üç yaşında oğlunuz geliyor bugün ne yapacağız nereye gideceğiz bana ne alacaksın. Suyu getirince kahvaltı hazırlasana bey halim yok deniyor ardından.
çocuk onu bunu istiyor bir telefon kaynana falan toplanmış doğuma kadar sizde kalacaklar. Yemek saatlerinde falanın çocuğu şöyle filan şunu almış bilmem şunun arabası onun evi vs. Siz daha kiradasınız ikinci çocuk yolda yaş daha otuz ölsem de kurtulsam içinizden geçer falan.
Lan kendimi bile soğuttum aynen devam evlenme falan yok hermofrodit neden değil ki bütün canlılar. Neyse otuza üç sene kaldı.