bugün

Hay sizin trollük seviyenize ya. Bataklığa çevirdiniz buraları ya. Moderatörlerde sallamıyor belliki sözlüğü.
iğrençsiniz midem kalktı yeminle.
Sevap işlemektir.

Pişt pişt! evet sen sevap işlemek istemez misin?
enayiliktir. universitede aldigi krediyi baska erkeklerle yiyen kasar karinizin kredi borcunu odemektir. evlilik suresince bu erkekler kilibik olurlar ve eşleri bunlari inek gibi sağar. kocalari işe giden kadinlar sosyal medyada swinger ve cuckold videolari izler ve kendilerinden 10 yaş kucuk genç cocuklarla dm den nude fotograflaşirlar.

yarin gel kurbanlik olarak işe başla. boynuzlar yakişmiş.
Evlenmek için büyük etkeni olan bir sebeptir. Bunu kullanarak evlenemeyeceksek memlekette genç nüfus düşer.
Evlenilen eşe bedelli askerlik parasını ödetip sonra ayrilmak kadar etkili olmayan hadise.
Kerizliktir. Tanışma döneminde bu konu gündeme gelmeli, olmazsa gitsin babasına ödetsin!
Kimse şuna takılmamış garip:
"Evlenilen KARI".Cidden ne kadar kötü bir hitap şeklidir bu.
Tanım:Ne yapacakları kendilerini ilgilendiren çifttir.
Şu an yaptığımız durum. Tabi evlendikten sonra bütçe beraber olduğu için ödeme ortak oluyor benim 350 hanımın 3500 lira borcu kaldı. Yani evlenirken o kadar masraf edince bunlar ıvır zıvır şeyler. Yeter ki sağlık olsun ben öderim borcumuzu. Şimdi böyle deyip korkunç bir tablo çizmeyeyim size. iyi ki evlenmişim. Hayat arkadaşı şu dünyada çok önemli. Borç ödenir ama doğru kadın her zaman bulunmaz. Şimdi size bunlar sen ben olarak görülüyor ama biz olarak bakın. Çalışır her şeyi yaparsınız. Yeter ki sağlık olsun huzur olsun. Paparazileri izleyip o pis hayatları ışıltılı sanıp onlara benzemeye çalışırsanız mutsuz olursunuz. Şüphesiz balikesirli evli barklı adamdır.
düşünsene eski sevgilisine ısmarladığı yemeği sen ödüyorsun. muazzam bir olay.

ayrıca kadınların eşitlik aradığı bu acımasız dünyada kadınlar tıpkı erkekler gibi kendi borçlarını kendileri ödeyerek eşitliğe bir adım daha yaklaşabilirler.
evlendiği, hayatı paylaştığı kadın'a "karı" diyen barzo bir adama kyk borcu değil keser sapı soksan az bence.
dekontları iyi saklayın boşanırken geri alabilirsiniz.
bana ne la...benle mi yedi kyk parasını ? çalışsın ödesin...
Kadını inanılmaz mutlu eden olaydır. Sonra Bi bakmışsın seni arkandan vurmuş o kadın.
Ağır enayiliktir. Kız da hiç mi ben yedim içtim bu kadar parayı niye kocam ödüyo bunları diye utanmıyor.
Üniversitedeki sevgililerine aldığı hediyelerin, ısmarladığı yemeğin, hatta sinema biletinin hatta belki de daha fazlasının sponsoru olmaktır.
Ödemeyin kardeşim kendi ayakları üstünde dursunlar. Üniversitede feministiz diye geziyorlardı şimdi ne oldu? Kahrolsun ataerkil düzen demiyorlar para ödetirken
Evlenmeden önce borcu yoktur kağıdı isteyin.
Borç bitince ayrılırsınız, bir de aylık nafaka bağlandın mı tamamdır.
Siksen ödemem,belkide benden önceki sevgisiyle çatır çatır yedi o paraları, aklıma geldikçe çıldırıyorum.
Berkecanların içki parasını ödemektir. Herifler karıya bedava kaymış, borcu da yeni alagavata kalmış. Hassssss...
eğer sevdiğim bi kadınsa okurken yurduna ya da yemeğe harcadığı bir parayı ödememem için bir neden yok evlilik bu... konu ne olursa olsun maddi de manevi de destek çıkılmalı.
evlendiğiniz insanın borçlarını ödeme zorunluluğu tabii ki yok.
Bazı kadınlar da evlendikleri erkeğin askerlik borcunu ödüyor.