1. 1.
    En iyisi borcu yoktur yazısı istemek. Kyk'dan kaçarken kredi borcuna tutulmak var işin içinde.
    5 ... star tirrek
  2. 2.
    Hay sizin trollük seviyenize ya. Bataklığa çevirdiniz buraları ya. Moderatörlerde sallamıyor belliki sözlüğü.
    iğrençsiniz midem kalktı yeminle.
    1 -8 ... kimbugozlerindekiyabanci
  3. 3.
    Sevap işlemektir.

Pişt pişt! evet sen sevap işlemek istemez misin?
    2 -2 ... sekhmet07
  4. 4.
    enayiliktir. universitede aldigi krediyi baska erkeklerle yiyen kasar karinizin kredi borcunu odemektir. evlilik suresince bu erkekler kilibik olurlar ve eşleri bunlari inek gibi sağar. kocalari işe giden kadinlar sosyal medyada swinger ve cuckold videolari izler ve kendilerinden 10 yaş kucuk genç cocuklarla dm den nude fotograflaşirlar.

yarin gel kurbanlik olarak işe başla. boynuzlar yakişmiş.
    4 -1 ... laptop recai
  5. 4.
    Evlenmek için büyük etkeni olan bir sebeptir. Bunu kullanarak evlenemeyeceksek memlekette genç nüfus düşer.
    -1 ... konusalimbakariz
  6. 5.
    Evlenilen eşe bedelli askerlik parasını ödetip sonra ayrilmak kadar etkili olmayan hadise.
    7 -1 ... scratch
  7. 6.
    Kerizliktir. Tanışma döneminde bu konu gündeme gelmeli, olmazsa gitsin babasına ödetsin!
    2 ... hakan bir kafa gooooooolll
  8. 7.
    Seviyorsanız hiç gözünüzde olmayacaktır.

Mesela benim müstakbel eşim makedonyalı. Bana attığı çağrıyı cevaplamamla tanıştık ve telefon görüşmeleri ile kısa sürede evlenmeye karar verdik. Fakat hasta annesini orada biçare bırakmak istemedi, ben de bankadaki birikimimin bir kısmını annesi için bir kısmını da müstakbel eşimin çeyiz ve yol masrafları için gönderdim. Düğün masraflarına para kalmayınca da kredi çektim.

Önümüzdeki hafta geliyor. Nihayet yüzyüze görüşeceğiz.

Harcadığım paralar feda olsun.
    17 -3 ... star tirrek
  9. 8.
    Post modern başlık parası itelenme durumu.
    2 -1 ... tea man
  10. 9.
    Kimse şuna takılmamış garip:
    "Evlenilen KARI".Cidden ne kadar kötü bir hitap şeklidir bu.
    Tanım:Ne yapacakları kendilerini ilgilendiren çifttir.
    2 -2 ... brucebanner