bugün

düğün yapacaksın masraftan, telaştan, koşturmaktan yorulacaksın. herkes gidince uyuyacaksın.
O kadar çok ki. En çok yapilan ise içinden bu gun bir an evvel bitse de dinlensek demek olur. Yorgunluk , stres bitirir insanı.
Evlenip ayvayı yemişsin ne yaparsan yap ondan sonra önemi yok.
görsel
Olan olmuş anı yaşa barim Ne diyek.
Biz düğünden sonra kokoreçciye gitmiştik amk ahahahaha. Yeminle bak. Adam fotolarımızı çektiydi. ilk kez oluyo diye.
Sabah kalkılacak, en az 1 saat süren görevler listesi adlı tele konferans dinlenecek. gelin kızımızın verdiği direktifler not edilecek.
araba süslenecek
gelin ve sülalesinde ne kadar hatun varsa hepsi kuaföre bırakılacak.
bankadan çekilen kredinin 1/4'ü kuaföre ücret olarak takdim edilecek.
kırtasiyeden 100 adet zarf alınacak, 5-10 ve 20 tl'lik banknotlardan bütçenize göre 5'er 10'ar adet bu zarflara yerleştirilecek.
kıl tüy iş biten gelin kızımız ve sülale hatunları kuaförden alınacak.
zaman bulursan berbere gidip tıraş olacak, normalde 20tl verdiğin saç sakal için 150-200 lira ödenecek ( damat tıraşı bu boru mu amk)
davul-zurna tutulacak ve kızın kapısına dayanılacak
bütün mahalleyi irite edene kadar zurna çaldırılacak
kız evinden alınacak, kapıda kızın sülalesi ağlarken mal mal beklenecek
gelinlik denilen zımbırtının etekleri tutularak gelin kızın arabaya konforlu şekilde binmesi sağlanacak, kalan fındık kabuğu kadar yere de kendi götünüzü sığdıracaksınız, unutmayın bu gün asl olan gelin amk...
düğün salonuna gidilecek, çiçekçiye, ptt görevlisine vb bütün çakallara verilecek bahşişler cepte hazır olacak, 20-50 ve 100 liralık banknotkarı farklı ceplere koyun derim.
ilk dans, ikinci dans nikah memuru gelene kadar dans...
nikah kıyılacak "evet" derken tekrar düşünün.
kızın bastığı hatta deldiği ayağınızın acısını hiçe sayıp tekrar dans
kısa süre ortadan kaybolacaksınız, sırada imam nikahı var...
piste dönüp dans etmeye devam, halay göbek havası harmandalı vs derken sıra geldi pastaya.
bıçak kesmeyecek korkmayın, bahşişi verince kesiyor amk bıçağı.
dans dans dans...halay halay halay
takı töreni...en az 1 sat sabit şekilde ayakta dikilecek ve hayatında en fazla 2 kere gördüğün sikko akrabaların her birini tek tek öpeceksin...
koca gün yemek yemediğin için tansiyon düşecek 1-2 lokma yemek yiyin amk
bulursanız viski- rakı vs gömün...
düğün bitti...
eve geldiniz...
gram enerji yok, bütün gün prenses muamelsi gören karınızla ilk dakikalar ve gelin saçını açma zamanı...
kuaföre edilecekyüzbinlerce küfürden sonra saçları açılan gelininiz "bir duş alayım çok yoruldum" diyecektir.o duştayken uyuyup kalmazsan halvet olma şansın var aksi halde sen osura osura uyurken yeni gelin duştan çıkar ve ilk kavga * nasıl uyursun lan!
geçmiş olsun artık evlisiniz ve hayatınız bundan sonra s*kilecek...
allah akıl fikir versin...
Eşime plaket vermek beni kandırıp o imzayı attırdığı için.
evlenilen gün değil de, evlilik teklifi kabul edildiğinde çöpçüler kralı filminde ki kemal sunalın canlandırdığı apti gibi mahallede ki herkese sarılıp herkese yardım etmek hayalimdir yapılacaklar da.
Geciktirici sıkmak Kadıköy rıhtım eczanede var.
düğün videosunu etraflıca izlemek. takı töreninde kim ne takmış tespit edip bundan sonraki muhabbeti ona göre devam ettirmek lazım. yıllarca evlen evlen diye kafanı yiyen akraba 20-50 lira falan takmışsa ilk ziyarete geldiklerinde güzel mevzusu olur *
güncel Önemli Başlıklar