bugün

fitse, metacartin kullanıyorsa, sağlığına dikkat ediyorsa evlenilir. sonuçta sağlıklı nesiller lazım bize.
konuşma tarzı rahatlığı huyu ve ailesi onu ele vericektir.
canları cehenneme bize ne.
evlenecek kişi evlenir be.
anneler kızı hamama götürür ve onlar karar verir.
+pardon ilk görüşte aşka inanır mısınız
-yoo neden sordunuz
+Boşverin bende pek inanmam zaten
-???

(iki saat sonra)

-noldu Gökhan abi
+Yok be olum evlenilecek kız değilmiş
-hee...
hiç merak etmeyin. en ufak bir kuşkuya mahal bırakmayacak şekilde kemiklerinize kadar hissedersiniz o kızın o kız olduğunu.

o an gelirse eğer hiç şüphe etmeyeceksiniz sonrasından, göreceksiniz.
Tatile çık şaka değil...

Eğlenmesini
Uyumasını
Temizliğini
Konuşmasını
Makyajsız halini
Tuvaleti kullanma şeklini bile öğrenirsin.
konuşarak cevabına sahip basit sorudur.

+ merhaba
- merhaba
+ sen evlenilecek kız mısın ?
- hayır
+ peki iyi günner.

+ merhaba
- merhaba
+ sen evlenilecek kız mısın ?
- evet
+ evlenek mi ?
- olur hadi gidek salona.

görüldüğü gibi çok basit.
Sorarak. Eğer o da evlilik istiyorsa daha alıcı bir gözle bakarsın.
Sirkeye yatırın rengi atmiyorsa evlenin.
Evlenmeden once en az alti ay ayni evde yasayarak anlasilacak kiz evladi.

Evde her insan daha farklidir. Ben hala yatarken sumugumu ellerim araciligiyla firlatiyorum.
evlenilecek kızın gözleri parlak ve dışa bombeli olur. ayrıca derisi de gergin ve parlak olur.

afiyet olsun.
Her insanın kriteri farklıdır, o yüzden şöyle kızlarla evlenilir, böyle kızla evlenilmez diyemeyiz.

Ayrıca çevrenizde evlenen arkadaşlarınızı düşünün, evlendiği kızla tanışmadan önce onun gibi birini mi arıyordu?

Kısacası evleneceğiniz insanla alakalı kesin şunu söyleyebiliriz sadece; hatalarıyla ve eksikleriyle kabul edebildiğiniz ve aynı şekilde sizi hatalarınızla ve eksiklerinizle kabul edebilen insandır evleneceğiniz kişi.
evlenince.
ilk görüşte aşık olmaya inanan biriyseniz aşık olduğunuz kişiye evlenme teklif edin derim. Çünkü kötü giderse," aşık oldum evlendim." Deme imkanı olur. Diğer türlü evlilik biterse bahane yok.
evlenilecek kızı 10 metre uzaktan fark eden yeni bir sensometre icad edildiğini dün çin haber ajansı tarafından duyruldu. ancak çin bu ürünü henüz ihraç etmeye başlamadığını gizli tutuyor.