bugün

Zeka
Statü
Eğlenceli kişilik
Uzun boy-geniş omuz-hafif kilo
Orta ve üstü yüz güzelliği

Ve en önemlisi gibi görünüp detay olan aşk.
57 bin tl krediyi nakit olarak ödeyebilmesi, ince bel, geniş kalça.
Merhamet.
Sağlık.
Uyum ve destek.
Güven!
Zeka.
Dinleyiş.
iletişim.
Seni yarı yolda bırakmayacak, tükenmeyecek, tükense bile geri kazanılabilecek, sığınabileceğin bir güç.
Sabır.
Destek.
Destek.
Destek.

Umarım onun kriterlerinde 'düşüşler yaşayan' diye bir madde vardır yoksa çekilecek çile değilim.

Edit: tiplere bak evlenmek istediğim insanda aradığım özellikleri de beğenmiyorlar.
Defolun lan burdan! keyif benim, adam benim.
Coķ değil,
Sevgi,
Saygı ve sadakat...

Ama bulmak hiç nasip olmadı,
Belki bir gün...
Kesinlikle merhamet,vicdan,sakinlik ve akıl.
kaşar olmasın.

ama gidip de nedense hep kaşarlardan etkileniyorum, sonra beynimle kalbim arasında büyük savaş başlıyor.

yahu ben neden oynak hatun seviyorum cidden?
Evli biri olarak söylüyorum. Uyumlu olması lazım evleneceğiniz kişinin. En önemli kriter bu başta. Uyumlu ise zamanla da olsa karşılıklı olarak anlaşmaya başlarsınız. Merhametli olmalı. inat olmamalı. Savurgan olmamalı. Abuk subuk konulardan kavga eden biri olmamalı. Açık saçık giyinmemeli. Aynı dinden aynı mezhepten olmalı ki çocuk olduğunda sorunlar çıkmasın. Paragöz olmamalı. Ailenize de iyi davranmalı. Ters davranıyor ise ya da onu hissediyorsanız direk bırakın sonuçta iç içe olacaksınız. Günümüz erkekleri kızları tavlamak için iyice kendi çizgisinden çıktı. Olmadığı biri gibi davranıyor ya da pipisiyle hareket ediyor sonra sorunlar ortaya çıkıyor. Olduğunuz gibi davranın sizi öyle sevsin yoksa iş kötüye gider. Partnerin ailesi de önemlidir nasıl bir ailede büyüdüğü onun karakterini belirler az ya da çok. Bu yüzden aile yapısına dikkat edin.

Şüphesiz Balıkesirli evli barklı adamdır.
(bkz: nefes alsın yeter)*
şaka bir yana güven ararım yalan söylemeyecek birisini sevebileceğim birisi en önemlisi de anlaşabilmemiz.
Borcu olmasın. Memur olsun . evi olsun. Yazlığı olsun arabası olsun. Bankada yüklü bir meblağ olsun. Çocuğu olmasın. Sıkmasın germesin aramasın sormasın.
Saygı, sevgi, ten ve fikir uyumu falan filan. Bunlara okey. Herkese hayırlısı nasip olsun. Ama buna ek olarak benim bir kriterim oluştu. Ben bir ortancayım ve ortanca biri olması gerçekten önemli gibi gelmeye başladı.
Ortanca iseniz ve büyüğünüzle küçüğünüz farklı cinsiyetlerden ise ve hatta buna ek olarak siz büyüğünüzle aynı cinsiyette iseniz zannedersem beni anlayabilirsiniz. Aile için tabii olarak önemlisiniz fakat ailenin geçtiği tüm süreçler boyunca çok da önem derecenizin ve ailedeki kişilerin size sabır derecelerinin çok yüksek olmadığını bilirsiniz. Yani böyle aşırı zekilik ne bileyim sporda sanatta üstün başarı yoksa, hırslı değilseniz; aileniz tarafından "ya buda böyle işte ne yapalım" modunda bir tavıra maruz kalırsınız. Ek olarak bu özellikler diğer kardeşlarde varsa zaten... Neyse. Yani bazı ilişki deneyimlerim ki çoğunlukla en büyük ve zaman zaman en küçük çocuklar denk geldi ve bunlardan şu şekilde tecrübeler edindim. Küçük çocukların ekseriyetinde farklı şekillerde şımarıklık, ben merkezcilik, kıskançlık, sorumsuzluk, haddi çok kolay aşabilme vb. durumları gözlemledim. Ve bu haddi çok kolay aşabilme durumu kırmızı çizgim. Böylelerine sabredemiyorum. iki kardeş, üç kardeş, dört kardeş farketmeksizin hep büyükler denk geldi şansıma. Onlar ile daha iyi anlaşılıyorum bu net. Ancak onların umursamazlığı, çok bilmişlikleri, duygusuzlukları beni yoruyor. Bununla berebar sorumluluk duyguları geliştiği için daha sağlıklı bir ilişki de yürüyor ama bir süre sonra bu ilişki tarafların birbirine sabretmesine dönüyor gibi oluyor. Gelgelelim sonuca; hem cinslerimden ortanca tanıdıklarım olmakla berebar karşı cinsten böyle bir arkadaşlık ya da ilişkim hiç olmadı. Bu yüzden böyle bir kriter de ister istemez oluştu bende. Bunlara ek olarak burç uyumu, benzer hobiler, maddi manevi denklik de hoş olur tabi. SAYGILARIMLA *
görsel
Yukarıdaki Uygun kriterler analiz edildi. Bilgiler özümsendi. Lütfen bekleyin...

Uygun eş adayı bulundu.
Amı olması.
Pembe nufus cuzdani.
Baba olsa nasil olurdu sorusunun cevabına bağlıdır.
beyni olmasi..
hristiyan olması.
erkekse
kot pantolon giymeyecek bunun harici her şey giyebilir en azından cuma namazını kılacak orucunu aksatmayacak

karıysa

namaz kılacak başı kapalı olacak çok konuşmayacak boş boş gülmeyecek.
komik olması.
Zeka, güzellik ve ahlak kriterlerimi karşılaması gerekiyor. Yoksa hiç bu külfetin içine girmeye gerek yok.
Beklentiler sadece üzer.
Evlenmeyin bence, evlenme parasına ev alın.
Vajinasi olup nefes alabilme yeteneği varsa gerisi teferruat.
Yaş ilerledikçe azalan istekler silsilesi. Gözünün üstünde kaş olsun seviyesine düşürmesin Rabbim.
konuşarak anlaşabilecek beyne sahip olması. bir erkek için mühim bir özellik bu.
özverili olması güven vermesi ve dozunda ilgili olması vs...
çok var boşuna hayal kurmayalım.
Pembe meme ucu.
rihanna oladı eyiydi, scarlet cohanson da uyardı.