1. 290.
    Borcu olmasın. Memur olsun . evi olsun. Yazlığı olsun arabası olsun. Bankada yüklü bir meblağ olsun. Çocuğu olmasın. Sıkmasın germesin aramasın sormasın.
    ... gezdimgordumyenildim
  2. 289.
    kaporta .
    ... was geth
  3. 288.
    Ne istediğini bilsin, götü başı ayrı oynamasın, değer versin değer görsün, vicdanlı olsun, merhametli olsun, ailenin ne demek olduğunu bilsin.
    Not: güzellik kriter olamaz, güzellik gözle değil kalple görülür.
    ... bigeconomist
  4. 287.
    (bkz: nefes alsın yeter)*
    şaka bir yana güven ararım yalan söylemeyecek birisini sevebileceğim birisi en önemlisi de anlaşabilmemiz.
    ... yazar cizer34
  5. 286.
    Evli biri olarak söylüyorum. Uyumlu olması lazım evleneceğiniz kişinin. En önemli kriter bu başta. Uyumlu ise zamanla da olsa karşılıklı olarak anlaşmaya başlarsınız. Merhametli olmalı. inat olmamalı. Savurgan olmamalı. Abuk subuk konulardan kavga eden biri olmamalı. Açık saçık giyinmemeli. Aynı dinden aynı mezhepten olmalı ki çocuk olduğunda sorunlar çıkmasın. Paragöz olmamalı. Ailenize de iyi davranmalı. Ters davranıyor ise ya da onu hissediyorsanız direk bırakın sonuçta iç içe olacaksınız. Günümüz erkekleri kızları tavlamak için iyice kendi çizgisinden çıktı. Olmadığı biri gibi davranıyor ya da pipisiyle hareket ediyor sonra sorunlar ortaya çıkıyor. Olduğunuz gibi davranın sizi öyle sevsin yoksa iş kötüye gider. Partnerin ailesi de önemlidir nasıl bir ailede büyüdüğü onun karakterini belirler az ya da çok. Bu yüzden aile yapısına dikkat edin.

Şüphesiz Balıkesirli evli barklı adamdır.
    2 -1 ... balikesirli
  6. 285.
    kaşar olmasın.

ama gidip de nedense hep kaşarlardan etkileniyorum, sonra beynimle kalbim arasında büyük savaş başlıyor.

yahu ben neden oynak hatun seviyorum cidden?
    1 ... mcmlxxxvii
  7. 284.
    Kesinlikle merhamet,vicdan,sakinlik ve akıl.
    ... sunnyday
  8. 283.
    Burda boşuna çene yoruyorsunuz kul kaderini yaşıyor alın yazısı denen bir gerçek var.

Hakkınızda hayırlı olanı isteyin yeter.
    1 -2 ... evinin beyi cocuklarinin anasi
  9. 282.
    kendisine askıntı bir eski sevgilisi olmasın aq en büyük çekintim budur. durduk yere eşantiyon barzo eski sevgili belası almak istemem başıma.
    ... hicbirzamantamolmayan
  10. 281.
    Coķ değil,
    Sevgi,
    Saygı ve sadakat...

Ama bulmak hiç nasip olmadı,
    Belki bir gün...
    2 ... isimsizin1i